Wiadomości z rynku

piątek
21 czerwca 2024

Specjalna oferta dla NGO: tankuj i ładuj pojazdy z kartą paliwową

30 listopada 2023
 
DKV Card NGO – tak nazywa się nowa karta wydawana przez DKV Mobility, wiodącą europejską platformę B2B dla płatności i rozwiązań w trasie. Dedykowana jest stowarzyszeniom, inicjatywom społecznym i organizacjom non-profit (tzw. NGO), by odciążyć je w zakresie zakupu paliw, a także ładowania pojazdów elektrycznych. To nie wszystko. Za każdy kilometr przejechany przez auta korzystające z karty, operator zobowiązuje się przekazać określone środki na ochronę klimatu.
– Za pomocą naszych produktów i usług staramy się premiować wolontariat i inicjatywy, które wykazują szczególną wrażliwość na problemy społeczne i środowiskowe – mówi Daniela Sobieszek, menedżer zespołu DKV Mobility Polska. – Mamy teraz niecodzienną możliwość zaprosić do współpracy podmioty, które do realizacji swojej misji potrzebują dużej mobilności. Nowa „zielona karta” oferuje dostęp do około 5000 stacji benzynowych i blisko 2.000 punktów ładowania aut elektrycznych w Polsce, akceptowana jest także na terenie ponad 50 krajów Europy. Z jej pomocą można bezpłatnie rozliczać zakupy paliw, usługi myjni, naprawy, pomoc drogową oraz opłaty drogowe. Kilometry przejechane przez użytkowników karty przekładają się na kwoty, które DKV Mobility przeznacza na projekty kompensacji emisji dwutlenku węgla, certyfikowane znakiem Gold Standard, realizowane przez inicjatywę myclimate.
Obecnie operator rozpoczyna nabór wniosków, zapraszając do kontaktu pod adresem: ngo-poland@dkv-mobility.com. Do ubiegania się o kartę dla NGO uprawnione są wszystkie podmioty uprzywilejowane podatkowo jako organizacje non-profit. Wydanie i obsługa karty są bezpłatne, a rozliczenie zakupów następuje w formie zbiorczej. Jej posiadacze mogą korzystać z pełnej oferty DKV Mobility, w tym wyboru korzystnych miejsc tankowania poprzez aplikację „DKV Mobility”. (red)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.