Wiadomości z rynku

niedziela
21 lipca 2024

Ford Transit Custom „Międzynarodowym Vanem Roku 2024”

7 grudnia 2023

Fot. Ford

 
Nowy Ford Pro Transit Custom został zdobył nagrodę International Van of the Year (IVOTY) na rok 2024.
W ciągu 23 lat Ford Transit pięciokrotnie zdobył trofeum IVOTY, najbardziej prestiżową nagrodę w europejskiej branży lekkich pojazdów użytkowych.
Jury, składające się z 24 członków reprezentujących wydawnictwa z medialnego rynku pojazdów użytkowych, przyznało najwięcej punktów nowemu Transitowi Custom, za którym uplasowały się Iveco eDaily i Renault Trafic E-Tech.
Pozostali finaliści to HYVVIA Master E-Tech H2, Mercedes-Benz eCitan i Opel Vivaro-e Hydrogen, co wskazuje na różnorodność i szeroką gamę jednostek napędowych dostępnych obecnie w sektorze lekkich pojazdów użytkowych.
– Jesteśmy bardzo dumni, że jury IVOTY przyznało tę prestiżową nagrodę nowemu Transiowit Custom – powiedział Hans Schep, dyrektor zarządzający Ford Pro Europe. – Jako wiodący jednotonowy samochód dostawczy wybierany przez klientów w Europie, nowy Transit Custom został zaprojektowany i skonstruowany tak, aby spełniać ich różnorodne potrzeby. Oprócz naszego wielokrotnie nagradzanego silnika wysokoprężnego, klienci wkrótce będą mogli wybierać spośród wersji elektrycznych i PHEV. Każdy model można bardzo szybko połączyć z ekosystemem oprogramowania Ford Pro, co poprawia czas pracy, obciążenie i produktywność, a tym samym pomaga rozwijać się firmom naszych klientów. (red)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.