Wiadomości z rynku

sobota
18 maja 2024

Regeneracja od „Kalińskich” Produktem Roku

Skuteczna metoda, polegająca na wymianie wkładów na nowe
13 grudnia 2023

Prezes Hubert Kaliński z trofeum Fot. Firma Kaliński

 
Firma Kaliński – Układy Wydechowe kończy rok 2023 z kolejnym sukcesem. Regenerowane przez firmę katalizatory SCR zostały Produktem Roku według Magazynu autoEXPERT.
Końcówka roku jest dobrym momentem na podsumowanie, wskazanie pozytywów oraz negatywów. Od 20 lat swoiste podsumowanie branży automotive przeprowadza magazyn autoEXPERT, tworząc konkurs Produkt Roku. Konkurs jest podzielony na kilka kategorii: wyposażenie warsztatów i oprogramowanie, części zamienne i akcesoria motoryzacyjne oraz chemia motoryzacyjna.
 

Konkurentów było wielu

W tegorocznej edycji do głównego etapu konkursu nominowanych zostało 39 produktów, w tym zgłoszona przez firmę Kaliński – Układy Wydechowe „regeneracja katalizatorów SCR”. W pierwszym etapie konkursu na nominowane produkty głosowali internauci, jednak ostateczny głos należał do czternastoosobowej kapituły. Do wąskiego grona wyróżnionych produktów trafiło kilka propozycji, a ostateczny wynik został zaprezentowany w trakcie specjalnej gali online. Regenerowane katalizatory SCR za pomocą wymiany wkładów, które zaprezentowali „Kalińscy” zostały Produktem Roku 2023 w kategorii „części i akcesoria warsztatowe” pokonując wiele innych, również ciekawych rozwiązań.

Skuteczna metoda regeneracji

Kaliński – Układy Wydechowe, jako jedna z nielicznych firm realizuje regenerację katalizatorów SCR oraz filtrów cząstek stałych za pomocą wymiany wkładów na nowe. Wymiana wkładów to jedyna w pełni skuteczna metoda, która przywraca sprawność katalizatorów SCR. Regeneracja pozwala oszczędzić pieniądze, czas i jest działaniem ekologicznym. Więcej na temat wspominanej metody można przeczytać w specjalnym wpisie na blogu: https://kalinski.pl/blog/2022/01/14/regeneracja-katalizatorow-i-filtrow-dpf-poprzez-wymiane-wkladow/
To już drugie wyróżnienie dla firmy w tym roku, podczas targów EKOTECH, regeneracja katalizatorów SCR poprzez wymianę wkładów została wyróżniona Złotym Medalem.
– Rok 2023 jest dla nas bardzo udany. Tytuł Produkt Roku Czasopisma autoEXPERT bardzo nas cieszy. W czasach, kiedy tak mocno promuje się rozwiązania dla pojazdów elektrycznych czujemy się szczególnie docenieni, ponieważ oferujemy produkt dedykowany pojazdom spalinowym. Nagroda to jasny sygnał, że branża dostrzega rozwiązania wykorzystywane i potrzebne tu i teraz. Korzystając z regeneracji klient zdobywa w pełni wartościowy produkt za niższa cenę, dodatkowo dbając o ekologię – podsumował otrzymanie nagrody Hubert Kaliński, Prezes Zarządu firmy Kaliński.

Film pokazujący metodę regeneracji: https://www.youtube.com/watch?v=0g9YQJBtGHo

Zwycięski produkt: https://kalinski.pl/sklep/pl/regeneracja-katalizatorow-wymiana-wkladu/47909-regeneracja-katalizatorow-poprzez-wymiane-wkladu-katalicznego-do-pojazdow-osobowych-oraz-ciezarowych-indywidualna-wycena-uslugi.html
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.