Wiadomości z rynku

sobota
2 marca 2024

Druga stacja E100 w Świecku

9 lutego 2024

Fot. E100

 
W styczniu 2024 roku firma E100 otworzyła nową stację paliw - tuż obok przejścia granicznego i autostrady A2 na terenie Portu Świecko (Świecko 39).
Nowa stacja to zwiększenie możliwości obsługi klientów przez firmę E100, bowiem na terenie Portu Świecko działała już stacja paliw pod tą marką. Obie stacje są w stanie obsłużyć ok. 2.600 samochodów na dobę. Do dyspozycji klientów jest razem 18 stanowisk do tankowania zaopatrzonych w szybkie pompy (130 litrów/minutę). Na każdym stanowisku można zatankować AdBlue. Jak podkreśla firma, dystrybutory posiadają długie węże, które pozwalają zatankować wszystkie zbiorniki bez konieczności przemieszczania pojazdu. Oprócz klasycznych terminali płatniczych firma E100 umożliwia na obu stacjach korzystanie z tzw. tankowania online, przy użyciu aplikacji E100 Mobile (z włączoną funkcją E100 Mobility).
– Obserwowaliśmy od dłuższego czasu, że zdarzały się kolejki na naszej stacji na terenie Portu Świecko i dostawaliśmy też takie sygnały od naszych klientów. Jestem przekonany, że po otwarciu nowej stacji ten problem zniknie, a naszych klientów zapraszamy do nowej lokalizacji. Łatwo ją znaleźć i, już na terenie Portu Świecko, kierować się tablicami najazdowymi. Obie stacje są zresztą obok siebie (w odległości ok. 300 metrów) – mówi Dmytro Ananskyi, zastępca kierownika Działu Współpracy z Dostawcami.
Nowa stacja E100 jest w sieci stacji paliw Power Max (marka E100 – stacje paliw oznaczone kolorem czerwonym w firmowej wyszukiwarce stacji).
Na klientów czeka całe zaplecze Portu Świecko: darmowy parking, restauracja, toalety, prysznice, pralnia, supermarket spożywczy, sklep motoryzacyjny, myjnia samochodowa/myjnia TIR, salon fryzjerski, wulkanizacja, kantor. (red)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.