Wiadomości z rynku

piątek
21 czerwca 2024

165 ciągników DAF XG dla firmy HOYER – przewoźnika produktów płynnych

18 kwietnia 2024

Fot. DAF

 
HOYER, światowy lider w dziedzinie rozwiązań logistycznych dla produktów płynnych, odnawia swoją flotę poprzez zakup 165 ciągników siodłowych DAF XG 480 4x2. Pojazdy, które zostaną dostarczone w ciągu najbliższych miesięcy, będą użytkowane w całej Europie.
Wszystkie wyposażono w kompleksowy pakiet najnowszych zaawansowanych układów wspomagających kierowcę (ADAS) firmy DAF.

Firma HOYER, założona w 1946 roku w Hamburgu (Niemcy), prowadzi działania na wszystkich kontynentach. Oferuje usługi klientom w różnych sektorach, w tym gazowniczym, spożywczym, naftowym i chemicznym. Firma ma przedstawicielstwa w 100 krajach. W transporcie drogowym wykorzystuje flotę ponad 1.200 pojazdów ciężarowych, z silną reprezentacją marki DAF i więcej niż 1.700 naczep.

Nowe ciągniki siodłowe trafią do Niemiec, Holandii i Polski i będą eksploatowane w całej Europie.
Rudolf Schumacher, kierownik działu zarządzania flotą pojazdów w Europie grupy HOYER, jest zachwycony faktem, iż jego firma częściowo wymienia flotę na wydajny i wielokrotnie nagradzany model DAF XG:

– Te ciężarówki są wyposażone w najnowsze, najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a do tego zapewniają naszym kierowcom luksus i komfort. Fakt, że mogą być napędzane hydrorafinowanym olejem roślinnym (HVO), znakomicie wpisuje się w nasz cel, w myśl którego chcemy przyczyniać się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, ponieważ firmie HOYER zależy na przyszłych pokoleniach. Jazda na HVO zmniejsza emisję dwutlenku węgla nawet o 90% („od źródła do koła”). Dzięki nowej serii pojazdów ciężarowych DAF zapewnimy naszym klientom to, z czego słynie HOYER – wyjątkowe usługi na najwyższym poziomie.

– DAF od wielu lat jest preferowanym dostawcą firmy HOYER – stwierdził Bart Bosmans, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży oraz członek zarządu DAF Trucks. – Jesteśmy zaszczyceni, że ten światowy lider w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań transportowych wybrał serię DAF XG, aby spełniać oczekiwania swoich klientów. (red)
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.