Znalezione artykuły: 5

 • Do uprawy gleby i siewu Do uprawy gleby i siewu 2015-12-02
  Prostota konstrukcji to jeden z istotnych argumentów decydujących o zakupie, a akcentowanych przez nabywców maszyn uprawowych i siewnych, m.in. pługów, kultywatorów, siewników. Zdaniem specjalistów, w polskich warunkach szczególnie dobrze spisują się maszyny mechaniczne w wersji zawieszanej, na ogumionych kołach podporowych lub w wersji nabudowanej.
  Czytaj całość
 • GRENE odmienia polskie rolnictwo GRENE odmienia polskie rolnictwo 2015-12-02
  Dalszy rozwój we franczyzie, wzmocnienie pozycji lidera w branży technicznego zaopatrzenia rolnictwa i kontynuacja podboju lokalnych rynków w całym kraju – to główne cele marki GRENE, która w 2016 r. będzie świętować 20 lat działalności w Polsce.
  Czytaj całość
 • Kredyt od… producenta Kredyt od… producenta 2015-12-02
  Finansowanie fabryczne stało się jednym z ciekawych sposobów pozyskania maszyn i urządzeń bez angażowania dużych środków własnych nabywcy. Oferuje je od lat wiele renomowanych firm, z każdym miesiącem pojawiają się kolejne propozycje.
  Tagi:   maszyny rolnicze
  Czytaj całość
 • Powrót Crystala Powrót Crystala 2015-12-02
  Zetor przedstawił Crystala, pierwszy nowy traktor tej marki z sześciocylindrowym silnikiem. Legenda powraca, ponadczasowy design ciągnika nawiązuje do pierwotnego, oryginalnego traktora o tej samej nazwie, który był produkowany przez markę Zetor w latach 70. ubiegłego wieku, ciesząc się zresztą sporą popularnością.
  Czytaj całość
 • Zielone prezentacje Zielone prezentacje 2015-12-02
  Nieco mniej okazale niż tegoroczny prezentuje się kalendarz wystawienniczy sektora rolniczego na 2016 r. Nie będzie w nim bowiem, organizowanej w cyklu dwuletnim, hanowerskiej Agritechniki. Ciekawiej zapowiada się natomiast program wystaw krajowych.
  Czytaj całość
Najpopularniejsze tagi