Wiadomości z rynku

piątek
21 czerwca 2024

Naczepy i przyczepy z Andrychowa

Trendy rynkowe
08.06.2007 00:00:00
Spółka Zasław z Zagórza (woj. podkarpackie) produkująca przyczepy i naczepy zakupiła kompleks fabryczny WSW Andoria należący do znanej m.in. z produkcji silników do pojazdów dostawczych firmy Andoria-Mot, która znajduje się w stanie likwidacji. Wartość transakcji wyniosła 33 miliony złotych. W Andrychowie powstanie filia spółki Zasław, w której produkowane będą przyczepy i naczepy.
Spółka Zasław z Zagórza (woj. podkarpackie) produkująca przyczepy i naczepy zakupiła kompleks fabryczny WSW Andoria należący do znanej m.in. z produkcji silników do pojazdów dostawczych firmy Andoria-Mot, która znajduje się w stanie likwidacji. Wartość transakcji wyniosła 33 miliony złotych. W Andrychowie powstanie filia spółki Zasław, w której produkowane będą przyczepy i naczepy. Istnieją również plany zagospodarowania pozostałej części majątku oraz szeroko zakrojonej współpracy pomiędzy spółkami Grupy Andoria-Mot i nowym właścicielem nieruchomości. W ciągu najbliższych 6 miesięcy Zasław zamierza zatrudnić w Andrychowie około 200 pracowników. Docelowo planuje zwiększyć liczbę zatrudnionych aż do 1.000 osób. Piotr Wołoch, wiceprezes zarządu firmy Zasław: - W ciągu najbliższych 3 lat na inwestycje planujemy wydać około 100 mln zł. Nakłady finansowe zostaną przeznaczone na modernizację przedsiębiorstwa oraz zakup nowych linii produkcyjnych.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.