Wiadomości z rynku

środa
22 maja 2024

Kosz Bil-Jax na przyczepie

Podnośniki koszowe z USA w Polsce
14.03.2008 00:00:00
Do listy producentów i dystrybutorów podnośników koszowych obecnych na naszym rynku dołączyła właśnie amerykańska firma Bil-Jax. Ten dysponujący ponad 60-letnim doświadczeniem w branży rusztowań i podnośników montażowych producent nie był do tej pory szerzej znany poza granicami Stanów Zjednoczonych. W Polsce oferuje teleskopowe podnośniki koszowe montowane na podwoziach przyczep jednoosiowych.
Do listy producentów i dystrybutorów podnośników koszowych obecnych na naszym rynku dołączyła właśnie amerykańska firma Bil-Jax. Ten dysponujący ponad 60-letnim doświadczeniem w branży rusztowań i podnośników montażowych producent nie był do tej pory szerzej znany poza granicami Stanów Zjednoczonych. W Polsce oferuje teleskopowe podnośniki koszowe montowane na podwoziach przyczep jednoosiowych (przystosowanych do holowania przez duże auta osobowe, terenowe i dostawcze). Urządzenia dostępne są w kilku wariantach wysokości podnoszenia: od 13,4 do 18,8 m. Podnośniki wyposażone są w układ automatycznego poziomowania podwozia po rozstawieniu podpór (operacja ta zajmuje pół minuty), instalację elektryczną, sprężonego powietrza i wody doprowadzoną do kosza roboczego oraz w napęd kół wspomagający przestawianie przyczepy. Generalnym przedstawicielem firmy Bil-Jax na naszym rynku jest gdański Kartelcar.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.