Wiadomości z rynku

piątek
21 czerwca 2024

Autobusy King Long namieszają w Polsce?

Trendy rynkowe. Autobusy miejskie, turystyczne z Chin
14.11.2008 00:00:00
Na początku przyszłego roku na naszym rynku pojawi się firma King Long Polska, która będzie importować chińskie miejskie, podmiejskie i turystyczne autobusy marki King Long. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, ceny pojazdów będą o jedną czwartą niższe niż porównywalnych, europejskich autobusów. King Long oferuje swoje pojazdy w Europie od kilku lat.
ZNa początku przyszłego roku na naszym rynku pojawi się firma King Long Polska, która będzie importować chińskie miejskie, podmiejskie i turystyczne autobusy marki King Long. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, ceny pojazdów będą o jedną czwartą niższe niż porównywalnych, europejskich autobusów.
King Long oferuje swoje pojazdy w Europie od kilku lat. Najwięcej, bo 120 autobusów tego producenta eksploatowanych jest we Włoszech. 25 King Longów jeździ w Wielkiej Brytanii, a 10 w Bułgarii. Niedawno firma wygrała przetarg na dostawę 100 miejskich autobusów do Budapesztu.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.