Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 6

Wiadomości z rynku

 • Avia już w Polsce Avia już w Polsce 2010-10-08
  Samochody ciężarowe Avia produkowane są w Czechach, ale jeszcze do niedawna w Polsce nie było dealera. W tym roku umowę dealerską z producentem z Pragi podpisała firma Kazamot-Zawiasiński z Solca Kujawskiego. Nie trzeba będzie martwić się o polski serwis samochodów tej marki. Powstaje bowiem sieć punktów.
  Czytaj całość
 • DAF ma nowe punkty serwisowe DAF ma nowe punkty serwisowe 2010-10-08
  Prowadzą je TB Truck&Trailer Serwis oraz Grupa Wanicki, autoryzowani dealerzy firmy DAF. TB Truck&Trailer Serwis, który otworzył swój punkt w Wyszkowie, ma już trzy serwisy DAF-a w Polsce. Ten ostatni jest jednym z najnowocześniejszych. Dzięki temu zdobycie części i serwis DAF-a będą jeszcze prostsze, a nasze samochody ciężarowe będą mogły liczyć na szybką pomoc w dwóch kolejnych miejscach na mapie.
  Czytaj całość
 • Leśne nowinki na zrębie Leśne nowinki na zrębie 2010-10-08
  Międzynarodowe Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne tak wielkie wydarzenie w sektorze leśnym w Polsce. Można na nich obejrzeć maszyny do transportu drewna, dźwigi i żurawie, piłołuparki, przyczepy zrywkowe i inne urządzenia niezbędne w lesie.
  Czytaj całość
 • Leśne ze Skandynawii Leśne ze Skandynawii 2010-10-08
  - Nasza firma oferuje sprzedaż, serwis i leasing harwesterów, forwarderów nowych i używanych, produkuje przyczepy i wciągarki. Gremo jest od ponad 12 lat numerem jeden w Szwecji, w klasie forwarderów 10-tonowych. Przed rokiem podczas targów ElmiaWood odbywały się mistrzostwa Szwecji kobiet-operatorów forwarderów i na dziesięć startujących Pań aż osiem
  Czytaj całość
 • Maszyny do drewna na topie Maszyny do drewna na topie 2010-10-08
  - Na wystawie prezentujemy m.in. maszyny HSM: forwarder 208f, skider 805 i harwester i405. Główni nasi klienci to ZUL-e (95 procent sprzedaży) i Lasy Państwowe. Maszyny leśne i do drewna produkuje tak wiele firm, że trudno je zliczyć. Do bardziej cenionych zaliczają się fińskie i niemieckie. Największe wzięcie z oferty firmy Bóbr mają harwestery trzebieżowe fińskiej.
  Czytaj całość
 • Wózki widłowe i nie tylko w Fabianowie Wózki widłowe i nie tylko w Fabianowie 2010-10-08
  Firma Polsad jest znana nie tylko ze sprzedaży samochodów użytkowych. W jej ofercie są między innymi wózki widłowe, maszyny rolnicze i ciągniki. Firma z siedzibą główną w Kutnie (woj. łódzkie) ma nową bazę. Obiekt w Fabianowie (niedaleko Ostrowa Wielkopolskiego) otwarto oficjalnie 17 września br. Baza w Fabianowie jest czwartym punktem dilersko-serwisowym Polsadu. To jeden z najbardziej
  Czytaj całość