Wiadomości z rynku

Znalezione artykuły: 7

Wiadomości z rynku

 • Australia zwyciężyła w konkursie Scania Top Team 2013 Australia zwyciężyła w konkursie Scania Top Team 2013 2014-01-03
  Tytuł najlepszego zespołu mechaników na świecie zdobyła drużyna Southern Stars z serwisu Scania w Sydney w Australii. Zwycięzcy pokonali w finale Nowozelandczyków i Finów. 10 najlepszych zespołów z serwisów Scania spotkało się 21 i 22 listopada w światowym finale konkursu Scania Top Team 2013 w Södertalje, w Szwecji.
  Tagi:   scania serwis
  Czytaj całość
 • Klienci Inter Cars powalczą o duże pieniądze Klienci Inter Cars powalczą o duże pieniądze 2014-01-03
  Inter Cars ogłosił rozpoczęcie drugiej edycji konkursu Wielki Rajd, organizowanego dla klientów tej firmy. Nagrodą główną jest 100.000 zł. Zasady konkursu będą zbliżone do tych z pierwszej edycji, zakończonej w ubiegłym roku. II edycja Wielkiego Rajdu będzie polegała na tym, aby w określonym czasie kupować określone produkty wybranych dostawców.
  Czytaj całość
 • Nie boją się trudnego terenu Nie boją się trudnego terenu 2014-01-03
  DAF wprowadza nowe serie pojazdów LF i CF Construction w wersji Euro 6. To ciężarówki, które mają swobodnie poruszać się w terenie. Model CF Construction ma większy kąt natarcia od poprzednika, duży prześwit ponad powierzchnią gruntu i duże możliwości podczas jazdy terenowej. Nowy zderzak został wykonany z ocynkowanej stali w celu zapewnienia maksymalnej trwałości.
  Czytaj całość
 • Nowy TIS-Web 4.2 Nowy TIS-Web 4.2 2014-01-03
  Minęło zaledwie kilka miesięcy od ostatniej wersji oprogramowania TIS Web (4.1), a już w ofercie Drabpol debiutuje jego nowa wersja - 4.2. TIS-Web to pierwszy w Polsce internetowy program do archiwizacji, wizualizacji i analizy danych pobranych z tachografów (cyfrowych i analogowych) oraz kart kierowcy.
  Tagi:   części i serwis
  Czytaj całość
 • Szybciej ubijają Szybciej ubijają 2014-01-03
  Firma Volvo Construction Equipment wprowadziła na europejski rynek swoje jednobębnowe zagęszczarki do gruntu SD75, SD115 i SD 135, wzbogacone o nowe funkcje zapewniające większą wydajność pracy. Zmodernizowane zagęszczarki, według producenta, są zaprojektowane do uzyskiwania wysokiej wydajności na wszystkich głębokościach materiału. Dzięki połączeniu dużej siły odśrodkowej, wysokiej amplitudy oraz masy bębna uzyskują większą gęstość materiału w mniejszej liczbie przejazdów.
  Czytaj całość
 • Wozidło buszujące w kopalni soli Wozidło buszujące w kopalni soli 2014-01-03
  Od ponad roku Doosan DA 30 WIG pracuje przy wydobyciu soli, kilometr pod ziemią w kopalni KGHM "Polkowice - Sieroszowice". Jak wozidło przegubowe radzi sobie w tak ekstremalnym środowisku? W kopalni, kilkaset metrów pod ziemią, na łącznej powierzchni 176 km kw., prowadzone są prace przy wydobyciu soli.
  Czytaj całość
 • Wyższe kary za brak OC Wyższe kary za brak OC 2014-01-03
  Do 5.040 złotych wzrosła podstawowa kara za brak OC. Zapłaci ją właściciel samochodu ciężarowego, ciągnika siodłowego lub autobusu, który w 2014 roku, przez dłużej niż dwa tygodnie, nie wykupi polisy OC. Najbardziej skuteczna w wykrywaniu kierowców bez tego obowiązkowego ubezpieczenia jest policja z Wielkopolski i Dolnego Śląska - wynika z analiz Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.
  Tagi:   przewozy
  Czytaj całość