Wiadomości z rynku

piątek
21 czerwca 2024

Outsourcing odpowiedzią na nowe wyzwania

Interesująca oferta LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE
10.01.2014 00:00:00
"LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE" Sp. z o.o. to rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem, istniejąca na rynku od 1994 r. Obecnie "LEMARPOL" to czołowy importer japońskich wózków widłowych takich marek jak: TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI i in.
O wysokiej jakości usług oraz niezawodności oferowanych przez tę firmę urządzeń przekonało się już ponad 3 tys. zadowolonych klientów. Państwa firma również może dołączyć do tego grona!
Oprócz sprzedaży wózków widłowych, kierownictwo LEMARPOL-u wprowadziło idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla firm z dużym natężeniem pracy, jakim jest WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY.
- Nowością w naszej ofercie jest wynajem ruchomych podestów nożycowych i przegubowych, znajdujących szerokie zastosowanie w pracach wysokościowych takich branż jak: budownictwo, roboty drogowe, czyszczenie czy obsługa techniczna imprez - mówi Daniel Świątek, Dyrektor Regionalny w firmie LEMARPOL. - W małych i ciasnych pomieszczeniach z pewnością ułatwi pracę wersja kompaktowa ze względu na małe gabaryty.
Jakim zainteresowaniem cieszy się wynajem długoterminowy w firmie "Lemarpol"?
- W ostatnich latach wynajem długoterminowy, outsourcing, stał się niesłychanie popularny ze względu na ewidentne oszczędności i zwiększenie jakości usług - stwierdza nasz rozmówca. - W chwili obecnej, kiedy rozwój sieci internetowej i komputerów umożliwia i ułatwia integrowanie systemów informatycznych przedsiębiorstwa z zewnętrznymi podmiotami, outsourcing stał się wyraźnym trendem, zauważalnym również na szerszą skalę w naszej firmie. Zgłasza się do nas coraz więcej firm, zwłaszcza dużych przedsiębiorstw, które używają podnośników w sposób dość intensywny i każdy postój urządzenia oznacza duże straty, na które nie można sobie pozwolić. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest profesjonalna obsługa serwisowa, jaką oferujemy na zlecenie klienta wraz z dostawą sprzętu najwyższej jakości.
Firma "Lemarpol" m.in. ze względu na to, że posiada doskonale wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, jak również dzięki dostępności kilkuset urządzeń na stoku, jest znakomicie przygotowaną firmą do świadczenia kompleksowych usług transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach.
- Proponujemy m.in. obsługę "full-service", świadczoną przez serwisantów naszej firmy na sprzęcie należącym do klienta na jego terenie; jak również kompleksowe usługi transportu wewnątrzzakładowego własnymi urządzeniami, łącznie z pracą operatorów - dodaje Daniel Świątek. - Obserwując tendencje na rynku, nie sposób nie zauważyć wzrastającej roli outsourcingu i jesteśmy przekonani, iż wykorzystanie takiego rozwiązania jest jak najbardziej słuszne, zwłaszcza kiedy firmy coraz częściej decydują się na realizację istotnych obszarów swojej działalności w formie usługi dostarczanej przez wyspecjalizowanego zewnętrznego dostawcę, do jakich z pewnością należy firma "Lemarpol". Myślę, że dzięki takiemu programowi udaje się zyskać zadowolenie, jak też wymierne korzyści dla obu stron.
Jakie są korzyści tego modelu finansowania?
- Argumentów przemawiających za słusznością outsourcingu jest wiele - wyjaśnia D. Świątek. - Dla firmy obsługiwanej daje to m.in. możliwość sezonowego wykorzystania urządzenia, z okresem dostosowanym do indywidualnych potrzeb, bez konieczności ponoszenia kosztów w okresie mało produktywnym. Tak więc przede wszystkim niższe koszty operacyjne i z pewnością krótszy czas wykonania oraz wyższa jakość usług, jaką proponuje profesjonalny dostawca - to główne korzyści płynące z tego modelu obsługi. Poza tym istotnym czynnikiem jest większa elastyczność, zbudżetowany, niższy koszt pracy sprzętu, a co za tym idzie, lepsza, bardziej przejrzysta kontrola kosztów. W przypadku, gdy umowa zostaje zawarta na ustalonych z góry warunkach, firma w pełni kontroluje swoje wydatki, ograniczając jednocześnie do minimum koszty zarządzania flotą. Należy też wspomnieć o możliwości zaliczenia płatności za wynajem do kosztów uzyskania przychodu. Przede wszystkim jednak główną korzyścią jest zapewnienie ciągłości pracy w takim systemie. Jeśli zastanowimy się głębiej nad tym zjawiskiem, tak naprawdę dochodzimy do wniosku, że outsourcing jest istotą współczesnej ekonomiki. Dlaczego więc nie wykorzystać doświadczenia i profesjonalizmu wyspecjalizowanego podmiotu? W tej sytuacji zaufanie naszej firmie i zlecenie całościowej obsługi technicznej i logistycznej, mając na względzie wymierne korzyści, jakie to przynosi - wydaje się być idealnym rozwiązaniem.
Kierownictwo "Lemarpolu" zachęca również do skorzystania z usług działu serwisu, który w profesjonalny sposób zajmie się obsługą techniczną Państwa urządzeń oraz ich przygotowaniem do obowiązkowej rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Oprócz tego zachęca do skorzystania z promocji, polegającej na dodatkowym gratisowym przeglądzie technicznym przy dokonaniu przez klienta trzech przeglądów w wózku widłowym w ciągu roku.
Klikając [ Zapisz ] zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności. W każdej chwili możesz się wypisać klikając na link Wypisz znajdujący się na końcu każdej z otrzymanych wiadomości.