Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 170
Kraj
Ilość osi
Przebieg 170
Hamulce

Ciągniki siodłowe DAF

Ciągnik siodłowy to inaczej ciągnik drogowy używany do przewozu różnych towarów. Jego przewaga nad zwykłym ciężarowym samochodem polega na możliwości przewozu większych obciążeń. Ciągnik połączony jest z naczepą za pomocą tzw. siodła, ułatwiającego manewrowanie pojazdem, wykonywanie skrętów itd.

Wśród różnych firm specjalizujących się w produkcji tego typu pojazdów, można wymienić przedsiębiorstwo DAF. To uznana marka, od wielu lat wypuszczająca na rynek samochodowy różne ciągniki samochodowe, konstruowane w taki sposób, aby spełnić jednostkowe wymagania swoich klientów.

Ciągniki siodłowe DAF używane

Ciągniki siodłowe marki DAF produkowane są według najwyższych standardów jakości, przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu w ręce klienta dostają się tylko najlepsze pojazdy transportowe, gwarantujące niski poziom eksploatacji oraz wydajność i minimalny wpływ na środowisko.

Czym jeszcze charakteryzują się ciągniki DAF? Zapewniają wysoki komfort pracy kierowcy i niskie zużycie paliwa na kilometr. Firma DAF produkuje dwa główne rodzaje ciągników siodłowych. Pierwszy z nich to model XF przeznaczony raczej na długie trasy, a drugi CF jest pojazdem bardziej uniwersalnym. Każdy z nich gwarantuje wysoką jakość techniczną i wydajny transport.

Używane ciągniki DAF na sprzedaż

Tego typu ciągniki kosztują niestety sporo i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Wiele osób decyduje się na kupno używanych ciągników w dobrym stanie. Jeśli zakup będzie przemyślany i z pewnego źródła, pojazd może być używany jeszcze przez wiele lat, bez wykonywania kosztownych napraw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ciągników marki DAF.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 170

DAF 480FT wyróżnienie 1

Cena 155 600 PLN
2017 Polska
 

DAF XF wyróżnienie 1

Cena 94 000 PLN
2016 Polska
 

DAF XF

Cena 226 255 PLN 50 500 EUR
2018 Dania
 

DAF XF

Cena 71 237 PLN 15 900 EUR
2015 Dania
 

DAF XF

Cena 147 850 PLN 33 000 EUR
2017 Dania
 
 • Jak zmieniały się DAF-y? Jak zmieniały się DAF-y? 75 lat ciężarówek z Eindhoven 2024-06-19
  W tym roku mija 75 lat od rozpoczęcia produkcji pojazdów ciężarowych przez firmę DAF Trucks. Podwaliny pod DAF-a położono w 1928 roku. W pierwszych latach firma była znana w Eindhoven jako Van Doorne’s Machine Factory. Gdy na początku...
  Czytaj całość
 • Kolejne branżowe wyróżnienia dla DAF Kolejne branżowe wyróżnienia dla DAF Po raz drugi z rzędu holenderska marka wygrywa Fleet News Awards 2024-05-28
  W Londynie 13 marca odbyła się gala Fleet News Awards 2024, na której DAF obronił tytuły zdobyte w poprzednich latach. Holenderska marka zwyciężyła w trzech z czterech kategorii, w których była nominowana.
  Czytaj całość
 • Zeroemisyjny pojazd nie tylko do dystrybucji i usług komunalnych Zeroemisyjny pojazd nie tylko do dystrybucji i usług komunalnych 525 km zasięgu i 475 KM mocy – elektryczny DAF XD zaprezentowany w Polsce 2024-05-23
  Dostępne obecnie elektryczne samochody ciężarowe jeszcze nie we wszystkich zastosowaniach stanowią realną alternatywę dla pojazdów z silnikami spalinowymi. Są jednak zadania transportowe, w których ciężarówki „z wtyczką” sprawdzają...
  Czytaj całość