Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 127
Kraj
Przebieg 110

Ciągniki siodłowe Iveco

Ciągniki siodłowe służą do transportu ciężkich towarów, dlatego spełniają lepiej swoje zadanie, niż typowa ciężarówka. Łączą się z naczepą za pomocą siodła, przez co pojazd jest bardziej zwrotny i nie sprawia problemów przy zakrętach i manewrowaniu kierownicą. Jest kilka przodujących na rynku firm, produkujących tego typu ciągniki.

Warto wśród nich wymienić firmę Iveco. To włoski koncern, produkujący ciągniki siodłowe STRALIS w trzech odsłonach. Pierwsza z nich to ciągniki najbardziej uniwersalne, przeznaczone zarówno na transport lokalny, jak i dalekobieżny. Drugi i trzeci typ ciągników siodłowych IVECO to pojazdy tylko dalekobieżne, z tym, że jeden z nich ma podwyższoną kabinę.

Używane ciągniki siodłowe Iveco

Ciągniki siodłowe IVECO na tle konkurencji wypadają całkiem dobrze. Przede wszystkim charakteryzują się nieco mniejszym spalaniem, a jak wiadomo aspekt ekonomiczny jest bardzo istotny, jeśli chodzi o transport. Dlatego też warto zainteresować się ich zakupem.

Ich cena nie należy niestety do najniższych, ale za wysokiej klasy ciągniki siodłowe trzeba sporo zapłacić. Dla tych, którzy nie potrzebują nowego pojazdu, używane ciągniki siodłowe IVECO będą bardzo dobrym rozwiązaniem. Intratny zakup pozwoli na długą eksploatacje pojazdu bez żadnych kosztownych napraw.

Ciągniki siodłowe Iveco na sprzedaż

Gdzie można szukać używanych ciągników siodłowych? Tylko w pewnych źródłach, takich jak nasz serwis. Na truck.pl znajdziesz atrakcyjne oferty, które są stale uzupełniane i weryfikowane. Zadbany ciągnik siodłowy, niewyjeżdżony, posłuży jeszcze długie lata.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 127
 • Nadjeżdża akumulatorowa Nikola TRE Nadjeżdża akumulatorowa Nikola TRE Współpraca IVECO, FPT Industrial i Nikola Corporation w celu stworzenia bezemisyjnego transportu 2020-02-21
  IVECO, FPT Industrial i Nikola Corporation przedstawiły zakres i plany umowy joint venture i współpracy zawartej w celu przyspieszenia transformacji przemysłu w kierunku neutralności emisji ciężkich samochodów ciężarowych klasy 8 w Ameryce Północnej i Europie poprzez zastosowanie technologii ogniw paliwowych. Nieco wcześniej CNH Industrial ogłosił podjęcie strategicznego partnerstw z Nikolą, przy zaangażowaniu IVECO, marki pojazdów użytkowych oraz FPT Industrial, odpowiedzialnej za układy napędowe.
  Czytaj całość
 • Gazowe Stralisy w Grupie STANDO Gazowe Stralisy w Grupie STANDO Iveco Poland dostarcza 20 ciągników 2019-10-18
  IVECO Poland przekazało Grupie STANDO pierwsze 10 sztuk z zamówionych łącznie 20 ciągników siodłowych Stralis Natural Power o mocy 460 KM, wyposażonych w najnowocześniejszy układ napędowy, wykorzystujący jako paliwo skroplony gaz ziemny (LNG). Uroczyste przekazanie odbyło się w siedzibie dealera IVECO CTC w Rudzie Śląskiej. Firma STANDO od ponad 25 lat dostarcza usługi logistyczne i transportowe płynnych produktów spożywczych. Posiada 85 nowoczesnych cystern spożywczych.
  Czytaj całość
 • Gazowe Stralisy dla Citronex Gazowe Stralisy dla Citronex IVECO Poland dostarczy 10 ciągników LNG 2019-09-06
  IVECO Poland ogłosiło podpisanie umowy z firmą CITRONEX na dostawę 10 ciągników siodłowych Stralis Natural Power o mocy 460 KM wyposażonych w najnowocześniejszy układ napędowy wykorzystujący jako paliwo skroplony gaz ziemny (Liquid Natural Gas – LNG). Mając na względzie redukcję wpływu transportu drogowego na środowisko naturalne oraz optymalizację kosztów transportu, jeden z największych operatorów transportowych w Polsce, firma CITRONEX, rozszerza swój tabor pojazdów o nowe dziesięć jednostek ekologicznych ciągników siodłowych IVECO Stralis NP460.
  Czytaj całość