Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 4
Kraj
Przebieg 1

Ciągniki siodłowe

Ciągniki siodłowe to nieodłączny element wyposażenia każdej firmy zajmującej się logistyką i transportem. Bez nich przewożenie dużych ilości towaru nie jest praktycznie możliwe. Nic więc dziwnego, że zakup ciągników siodłowych to pierwszy krok w kierunku zbudowania prężnie działającej firmy. Niestety, bywa on problematyczny. Nowe ciągniki siodłowe kosztują bowiem naprawdę sporo.

Ich zakup bywa więc poważnym obciążeniem dla budżetu firmy, zwłaszcza w przypadku problemów z uzyskaniem atrakcyjnego sposobu finansowania. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które może zmniejszyć koszty budowania floty. Wystarczy bowiem zdecydować się na zakup używanych ciągników siodłowych. Jest to zresztą coraz popularniejsze i chętnie wybierane rozwiązanie.

Ciągniki siodłowe poleasingowe

W ogłoszeniach na naszej stronie znajdziesz ciągniki siodłowe poleasingowe w bardzo przystępnych cenach. Swoje ogłoszenia wystawiają tu firmy oferujące sprzedaż ciągników z całego kraju - bez trudu znajdziesz więc nie tylko pojazd dopasowany do twoich potrzeb i możliwości, ale również położony w dogodnej lokalizacji, co jest dodatkowym atutem.

Nie brakuje również ofert oddania leasingu ciągnika siodłowego, co jest bardzo przystępnym rozwiązaniem dla osób, które myślą o leasingowaniu pojazdów swojej firmy, a jednocześnie chcą jak najwięcej zaoszczędzić. Mówiąc w skrócie - dajemy szereg możliwości, dzięki którym zakup pojazdów dla twojej firmy będzie znacznie łatwiejszy i tańszy.

Dlaczego warto kupować ciągniki siodłowe używane?

Podstawową zaletą zakupu używanego ciągnika siodłowego jest oczywiście jego znacznie niższa cena. W zależności od tego, jak długo był używany, może być ona niższa nawet o połowę. Jednocześnie używane ciągniki siodłowe to wciąż w pełni sprawne pojazdy, które sprawdzą się na najdalszych nawet trasach, zapewniając komfort i bezpieczeństwo kierowcy.

Co więcej, w ogłoszeniach znajdujących się w naszym serwisie możesz znaleźć nie tylko ciągniki, ale również naczepy - dzięki czemu kompletując flotę samochodową dla swojej firmy nie musisz udawać się nigdzie indziej, a przy tym oszczędzasz. Nic więc dziwnego, że użytkownicy naszej strony są zadowoleni z takiego rozwiązania i chętnie po nie sięgają.

Ciągniki siodłowe na sprzedaż znajdziesz w Truck.pl

W ofercie naszego serwisu znajdziesz szeroki wybór ciągników siodłowych, które są nie tylko nowoczesne i w pełni funkcjonalne, ale również znacznie tańsze niż nowe pojazdy. Intuicyjna wyszukiwarka na naszej stronie sprawia, że znalezienie używanych ciągników siodłowych, które spełnią twoje oczekiwania, jest proste i szybkie.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 4
 • Iveco Eurostar - łatwo naprawić Iveco Eurostar - łatwo naprawić Iveco EuroStar (1993-2002) 2010-04-30
  Poprzednik Stralisa zachęca niską ceną zakupu i dość dużymi szoferkami. Chociaż psuje się częściej niż średnia w klasie, jego naprawy nie pociągają za sobą gigantycznych kosztów. Iveco EuroStar powstał na bazie mniejszego Iveco EuroTech. Produkowany był w Iveco Magirus w Ulm. Osiem lat temu ten nieco archaiczny ciągnik siodłowy zastąpił samochód marki Iveco Stralis.
  Czytaj całość
 • Iveco EuroTech - pod długą zabudowę Iveco EuroTech - pod długą zabudowę Samochody ciężarowe. Iveco EuroTech podwozie (1993-2003) 2009-04-17
  EuroTech jest niedrogi i ma dość prostą konstrukcję. Jego atutem w wersji podwozie jest także możliwość montażu długiej zabudowy. Pojazd ganiony jest jednak za niską jakość wykonania i niewielką wytrzymałość. Podczas naszego testu zwróciliśmy uwagę na kilka szczegółów, które sprawiają, że Iveco EuroTech z trudem znajduje nabywców. Są to: ogólnie spora awaryjność, kiepska jakość materiałów w kabinie i problemy z korozją.
  Czytaj całość