Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 61
Kraj
Ilość osi
Przebieg 57
Informacje dodatkowe
Hamulce
Kabina

Mercedes Actros

Mercedes Actros to wysokiej klasy, innowacyjny ciągnik siodłowy, produkowany przez przedsiębiorstwo Mercedes-Benz. Producent oferują różnego typu silniki, konfiguracje osi i ramy do zabudowy. Ciągnik ten występuje już w trzech generacjach, najnowsza z 2011 roku zdobyła prestiżowe wyróżnienie tytuł Truck of The Year.

Samochód wyposażony jest w system ABS, hamulce tarczowe oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa podczas jazdy. Najnowszy ACTROS jest skonstruowany tak, aby móc przewozić bardzo ciężkie ładunki, do 250 ton. Kabina kierowcy oferuje bardzo duży komfort pracy, jak i komfort mieszkalny.

Ciągniki siodłowe Mercedes Actros

Ciągniki siodłowe Mercedes Actros to gwarancja innowacyjnych rozwiązań i komfortu eksploatacji. Producenci oferują wszystko to, co jest potrzebne w transporcie ciężkim. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bardzo mocne i dynamiczne silniki 6 cylindrowe, niezastąpione do takiego rodzaju przewozów ładunków.

Czym jeszcze mogą skusić potencjalnego klienta? Ciągniki siodłowe Mercedes-Benz mają 16 stopniowy, automatycznych system przełączania biegów oraz bezawaryjne turbo sprzęgło z retarderem. Na duży plus można zaliczyć także tylne osie o nośności sięgającej 13 ton. Znajdziemy tu też szereg różnych funkcji dodatkowych, ułatwiających codzienną eksploatację.

Używane ciągniki Mercedes Actros

Ciągniki siodłowe renomowanej marki Mercedes-Benz to naprawdę drogie pojazdy ciężarowe i nie każdego stać na zakup nowego. W tej sytuacji warto zainwestować w używane ciągniki, które zakupione z dobrego źródła będą służyć jeszcze długi czas bez napraw, wymagających dużych nakładów pieniężnych. Takie maszyny znajdziesz między innymi w naszym serwisie – zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 61

Mercedes Actros

Cena 120 968 PLN 27 000 EUR
2018 Dania
 
 • Actrosy zaprzężone do cystern Actrosy zaprzężone do cystern 40 nowych Mercedesów w firmie Pawtrans 2019-10-18
  W siedzibie Auto Partner J.A. Garcarek, dealera Mercedes-Benz Trucks Polska, odbyło się uroczyste przekazanie 40 nowych Actrosów firmie Pawtrans. Actrosy 1848 w barwach firmy Pawtrans z Poniatowej wyruszyły na międzynarodowe trasy, transportując płynne produkty spożywcze, takie jak czekolada, tłuszcze, koncentraty itp.
  Czytaj całość
 • Jedzie prawie sam Jedzie prawie sam Mercedes-Benz Actros z ADA, PPC InterUrban i bez lusterek 2019-10-11
  Wyposażenie najnowszego Actrosa to wstęp do zautomatyzowanej jazdy. Z nowym systemem Active Drive Assist, kamerami MirrorCam, zapewniającymi lepszy niż w przypadku tradycyjnych lusterek widok na wszystkie strony, Active Brake Assist 5 z udoskonaloną funkcją rozpoznawania pieszych, nowym asystentem rozpoznawania znaków drogowych, nowym systemem stabilizującym jazdę naczepy ciągnik jedzie prawie sam.
  Czytaj całość
 • Pierwsze nowe Actrosy w polskiej firmie Pierwsze nowe Actrosy w polskiej firmie W barwach przedsiębiorstwa Kawczyński Logistics 2019-08-30
  Pierwsze nowe Actrosy trafiły do firmy transportowej Kawczyński Logistics ze Ślesina. Został niedawno oficjalnie przekazany w siedzibie dealera Mercedes-Benz Trucks Sobiesław Zasada Automotive w Brzozie. Polakierowanych na firmową czerwień 20 nowych Actrosów 1845 LS z dwoma rodzajami kabin – GigaSpace i BigSpace – to pierwsza partia pojazdów tego modelu, zamówionych przez firmę Włodzimierza i Stanisława Kawczyńskich.
  Czytaj całość