Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj
Ilość osi
Przebieg 1
Informacje dodatkowe
Hamulce
Kabina

Mercedes Actros

Mercedes Actros to wysokiej klasy, innowacyjny ciągnik siodłowy, produkowany przez przedsiębiorstwo Mercedes-Benz. Producent oferują różnego typu silniki, konfiguracje osi i ramy do zabudowy. Ciągnik ten występuje już w trzech generacjach, najnowsza z 2011 roku zdobyła prestiżowe wyróżnienie tytuł Truck of The Year.

Samochód wyposażony jest w system ABS, hamulce tarczowe oraz innowacyjne systemy bezpieczeństwa podczas jazdy. Najnowszy ACTROS jest skonstruowany tak, aby móc przewozić bardzo ciężkie ładunki, do 250 ton. Kabina kierowcy oferuje bardzo duży komfort pracy, jak i komfort mieszkalny.

Ciągniki siodłowe Mercedes Actros

Ciągniki siodłowe Mercedes Actros to gwarancja innowacyjnych rozwiązań i komfortu eksploatacji. Producenci oferują wszystko to, co jest potrzebne w transporcie ciężkim. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na bardzo mocne i dynamiczne silniki 6 cylindrowe, niezastąpione do takiego rodzaju przewozów ładunków.

Czym jeszcze mogą skusić potencjalnego klienta? Ciągniki siodłowe Mercedes-Benz mają 16 stopniowy, automatycznych system przełączania biegów oraz bezawaryjne turbo sprzęgło z retarderem. Na duży plus można zaliczyć także tylne osie o nośności sięgającej 13 ton. Znajdziemy tu też szereg różnych funkcji dodatkowych, ułatwiających codzienną eksploatację.

Używane ciągniki Mercedes Actros

Ciągniki siodłowe renomowanej marki Mercedes-Benz to naprawdę drogie pojazdy ciężarowe i nie każdego stać na zakup nowego. W tej sytuacji warto zainwestować w używane ciągniki, które zakupione z dobrego źródła będą służyć jeszcze długi czas bez napraw, wymagających dużych nakładów pieniężnych. Takie maszyny znajdziesz między innymi w naszym serwisie – zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1