Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 5
Kraj
Przebieg 5

Renault Magnum

Ciągniki siodłowe marki Renault Magnum, od 2000r. montowane w Starachowicach, należą do klasy pojazdów ciężarowych powyżej 16 ton. Charakteryzują się prostą, a zarazem wytrzymałą konstrukcją. Na dłuższe trasy polecane są modele z silnikami 440 KM. Komfort jazdy jest duży, głównie dzięki przestronnej i wygodnej kabinie.

Status wysokiej jakości ciągników siodłowych firma Renault zyskała dzięki trzykrotnym prestiżowym wyróżnieniom. Tytuł Trucks of The Year – 1,2 i 3 kolejno w latach 1991, 1998, 2001. Kolejne modyfikacje pojazdów wniosły wiele dobrego w rozwoju technicznym ciągników – m.in. montowano w nich coraz lepsze silniki.

Ciągniki siodłowe Renault Magnum

Omawiając samochody Renault Magnum, nie można zapomnieć o tym, że ciągniki siodłowe tej marki zdobyły szeroką popularność na zagranicznych rynkach. Kolejne roczniki to kolejne innowacyjne rozwiązania i zastosowanie najnowszych procesów technologicznych podczas produkcji. Zwiększa się oczywiście komfort jazdy.

Czym jeszcze charakteryzują się auta z tej serii? Przede wszystkim chwalone są za płaską podłogę, dzięki czemu nawet wysocy kierowcy czują się w kabinie komfortowo. Ciągniki siodłowe Renault Magnum mają jedne z największych kabin wśród aut ciężarowych na rynku europejskim. Całkowicie oddzielono w nich część mieszkalną od roboczo-napędowej.

Używane ciągniki Renault Magnum

Nie są to samochody tanie, dlatego zakup jednego ciągnika siodłowego to naprawdę ogromny wydatek dla firmy. Szerokie uznanie zyskują sobie używane ciągniki Renault Magnum, które przez wiele lat działają bezawaryjnie. Na naszej stronie znajdziesz szeroką ofertę tego typu samochodów – wystarczy poszukać tego odpowiedniego dla siebie.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 5
 • Wielka Przeprowadzka z Magnum do T Wielka Przeprowadzka z Magnum do T Transport i logistyka 2016-04-08
  Minęły już trzy lata od czasu gdy ostatnie Renault Magnum opuściło bramy fabryki w Bourg-en-Bresse, a legenda tego kultowego pojazdu nie słabnie. Magnum ma grono swoich zwolenników, którzy „z ciężkim sercem” rozważają przeprowadzkę do innego pojazdu. To właśnie z myślą o nich Renault Trucks w Polsce przygotowało najnowszą limitowaną ofertę pojazdów z silnikiem 13-litrowym.
  Czytaj całość
 • Ekonomicznie Renault Premium Optifuel Ekonomicznie Renault Premium Optifuel Finał II edycji Optifuel 2010-07-09
  Marcin Narloch z firmy Mor-Trans z Trójmiasta zwyciężył w drugiej edycji konkursu Optifuel, organizowanego przez Renault Trucks Polska. Okazał się najbardziej wszechstronnym kierowcą, mistrzem ekonomicznej jazdy i... obronił ubiegłoroczny tytuł! Uczestnicy zawodów ekonomiczną jazdą popisywali się siedząc za kierownicą Renault Premium Optifuel 460 DXi. Renault Magnum próbowali swoich sił jeżdżąc z zasłoniętym licznikiem.
  Czytaj całość
 • Amerykańskie serce Renault Magnum Amerykańskie serce Renault Magnum Ciągniki siodłowe Renault Magnum Integral 470.19 (1998-2001) 2010-06-25
  Renault Magnum drugiej generacji przejęło dobre cechy swego poprzednika oraz mocny silnik amerykańskiego Macka. Podobnie jak w przypadku AE, modelu pierwszej generacji, produkowane są głównie ciągniki siodłowe.
  Czytaj całość