Ciągniki siodłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 107
Kraj
Ilość osi
Przebieg 83
Hamulce
Kabina

Ciągniki siodłowe Scania

Zobacz używane ciągniki siodłowe marki Scania w ofercie naszego portalu. W truck.pl znajdziesz oferty sprzedaży używanych samochodów tej szwedzkiej marki z całej Polski. Aby znaleźć idealny ciągnik siodłowy Scania dla siebie, wystarczy, że podasz nam swój budżet oraz wybierzesz model w wyszukiwarce. W kilka sekund zobaczysz najciekawsze oferty.

Jak znaleźć idealny ciągnik siodłowy Scania dla siebie? To proste. W lewej części strony znajdziesz wyszukiwarkę, która pozwoli Ci ustawić parametry aut, jakie wyświetlą się na ekranie. Wybierz model, rocznik, wyposażenie oraz budżet - a wszystko po to, by jeszcze łatwiej znaleźć najlepsze ciągniki siodłowe dla siebie.

Używane ciągniki siodłowe Scania

Używane ciągniki siodłowe tej szwedzkiej marki są jednymi z najpopularniejszych na polskich drogach. Dlaczego? Oferują one niezawodną mechanikę - konstrukcje (np. zawieszenie) są stosunkowo proste, co znacznie obniża koszty serwisowania. Co prawda niektórzy użytkownicy narzekają na kiepski komfort, ale to już subiektywna opinia.

Warto wspomnieć również o utracie wartości. Praktycznie każdy ciągnik siodłowy Scania doskonale trzyma cenę. Decydując się na zakup takiego auta do swojej firmy nie musisz obawiać się, że przy późniejszej odsprzedaży straci on połowę wartości! Pojazdy tej szwedzkiej marki są cenione na polskim rynku.

Dlaczego warto kupić ciągnik siodłowy Scania?

Używane ciągniki siodłowe Scania to dobre połączenie niezłej dynamiki z niskimi kosztami eksploatacji. Części są relatywnie tanie, a przy tym łatwo dostępne. Co więcej, serwisowanie Scanii jest łatwe, bo bez problemu znajdziemy mechanika specjalizującego się w tych autach. Dodatkowo, użytkownicy chwalą pojazdy tej szwedzkiej marki za mocne, a jednocześnie oszczędne jednostki napędowe.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 107

Scania 124 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 17 892 PLN 4 200 EUR
1998 Polska
 

Scania R420 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 108 000 PLN
2012 Polska
 

Scania R420 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 32 000 PLN
2008 Polska
 

Scania 114 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 18 900 PLN
2000 Polska
 

Scania R420 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 82 000 PLN
2011 Polska
 
 • Pierwsza w Polsce długodystansowa Scania LNG Pierwsza w Polsce długodystansowa Scania LNG W firmie Wojtex Transport Międzynarodowy pojeździ do Hiszpanii 2019-06-14
  Właścicielem nowej Scanii R410 zasilanej LNG została firma Wojtex Transport Międzynarodowy. Pojazd został połączony z naczepą chłodniczą i będzie wykorzystywany do pracy na długich dystansach, na trasie Polska-Hiszpania.
  Czytaj całość
 • Rekordowe zamówienie na 100 gazowych Scanii Rekordowe zamówienie na 100 gazowych Scanii Będą pracować w KP Logistik w Niemczech 2019-06-07
  Scania dostarczy 100 pojazdów ciężarowych na skroplony gaz ziemny firmie KP Logistik ze Stavenhagen w Niemczech. To największe do tej pory pojedyncze zamówienie na tego typu pojazdy. Nowe ciągniki R410 zostaną rozdzielone między centra logistyczne KP Logistik w Stavenhagen i Wustermark koło Berlina.
  Czytaj całość
 • Nowy serwis Scania Częstochowa otwarty Nowy serwis Scania Częstochowa otwarty Tuż przy krajowej „jedynce” 2019-05-24
  Nowoczesny obiekt serwisowy Scania w Mykanowie k. Częstochowy jest już dostępny dla klientów. Nowy serwis znajduje się przy głównym szlaku komunikacyjnym drogi krajowej DK1, która niebawem zostanie rozbudowana do parametrów autostrady A1.
  Czytaj całość