Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 2050
Kraj

Używane części

Kupno nowych części do samochodów ciężarowych to znaczny wydatek. Nawet jednak jeśli się go poniesie, nie zawsze można mieć pewność, że będą one dobrze działać, nie zawsze bowiem są oryginalne. Lepszym wyborem może być więc zakup używanych części samochodowych, także od prywatnych sprzedawców.

Jest to związane z bardzo dużymi oszczędnościami. Kto ma samochód ciężarowy, ten wie, jak dużo mogą kosztować pomniejsze części zamienne, a co dopiero najważniejsze, jak skrzynia biegów czy silnik. Wybierając części samochodowe używane, ma się też pewność, że są to artykuły oryginalne, gwarantujące niezawodne działanie.

Używane części do samochodów ciężarowych

Na Truck.pl można znaleźć ogromny wybór części do samochodów ciężarowych. Są one używane, a więc ich ceny są bardzo przystępne, jednocześnie zaś prezentują świetny stan. Warto je więc wybierać, nie tylko jeśli chce się zaoszczędzić, ale też gdy chce się mieć pewność, że wybiera się elementy, które zapewnią pojazdom właściwe działanie.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można wszelakie części używane do samochodów ciężarowych. Są to zarówno główne części, jak skrzynie biegów, silniki czy zestawy części, jak i pomniejsze akcesoria, na przykład lusterka. Korzystne ceny wydatnie zachęcają do zakupów, przy czym jest to bardzo łatwe, gdyż można skorzystać z formularzy kontaktowych.

Używane części na truck.pl

Kupowanie części na Truck.pl to nie tylko sposób na oszczędności. Oferowane produkty są wygodnie pogrupowane, można więc błyskawicznie znaleźć to, czego się w danej chwili potrzebuje. Od razu też, przeglądając stronę danego produktu, można skontaktować się z jego sprzedawcą, korzystając ze specjalnego formularza.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 2050
 • Autos Truck Day z rozmachem Autos Truck Day z rozmachem VIII edycja w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym 2019-07-05
  Nowa odsłona targów Autos Truck Day zaimponowała rozmachem. Po raz pierwszy targi odbyły się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Goście w ciągu jednego dnia mieli okazję zwiedzić targi, skorzystać z wielu atrakcji i bawić się podczas koncertu zespołu IRA.
  Czytaj całość
 • Jednak będą karać za cofanie liczników Jednak będą karać za cofanie liczników Co Sejm zagmatwał, Senat poprawia 2019-06-14
  Od 25 maja 2019 r. obowiązuje nowy przepis penalizujący tzw. kręcenie liczników. Chodzi o nowy art 306a kodeksu karnego dodany przez art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 15 marca 2019 r. o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym oraz ustawy – Kodeks karny. Doszło jednak do zamieszania, bo niedawno uchwalone i zatwierdzone przez prezydenta prawo wprowadzające kary za cofanie liczników w samochodach „wypadło” z nowej wersji Kodeksu karnego. Posłowie głosujący w pośpiechu za zmianą ustawy Kodeks karny nie przeanalizowali dokładnie, co popierają. Nowelizacja Kodeksu karnego, uchwalona przez Sejm 16 maja, usunęła te kary z przepisów. Sprawę naprawia Senat.
  Czytaj całość
 • Jenox dla transportu Jenox dla transportu Akumulatory do ciężarówek, autobusów i pojazdów specjalnych 2019-06-14
  Jenox Akumulatory to jeden z czołowych polskich producentów akumulatorów kwasowo- -ołowiowych, który znany jest w branży transportowej dzięki szerokiej gamie akumulatorów specjalistycznych. Marka od lat słynie z niezawodnych akumulatorów takich jak Jenox Classic Truck i wciąż poszerza swój asortyment o nowe produkty. Jednym z nich jest Jenox SRP.
  Czytaj całość