Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 331
Kraj

Silniki ciężarowe

Kierujesz ciężarówką lub prowadzisz własną firmę transportową? Z pewnością wiesz więc, że każda awaria silnika samochodu to spore straty finansowe, związane nie tylko z koniecznością naprawy, ale również zaprzestaniem działalności. Warto więc zabezpieczyć się na taki wypadek np. poprzez posiadanie dodatkowego silnika ciężarowego.

Niestety, zakup silnika do samochodu ciężarowego to poważny wydatek, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zupełnie nową jednostkę napędową. Warto więc poszukiwać oszczędności poprzez zakup części używanych. Możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony. Znajdziesz tu bowiem wiele ogłoszeń i ofert sprzedaży używanych silników.

Używane silniki ciężarowe

Na naszej stronie znajdziesz setki ogłoszeń dotyczących sprzedaży silników ciężarowych. Dotyczą jednostek o różnej pojemności oraz rodzajach napędu. Niezależnie od tego, jakiej marki auto posiadasz - możesz mieć pewność, że znajdziesz idealnie pasujący do niego silnik używany w dobrym stanie. Co więcej, wciąż pojawiają się nowe ogłoszenia!

Zapraszamy do przejrzenia ofert naszych ogłoszeniodawców - rzeczowe i szczegółowe opisy oraz załączone zdjęcia sprawiają, że bez trudu możesz ocenić stan silnika. W ogłoszeniach znajdziesz również dane kontaktowe, dzięki którym możesz zdobyć dodatkowe informacje lub negocjować cenę silnika. To naprawdę się opłaca!

Silniki ciężarowe na sprzedaż

Podsumowując, jeśli potrzebujesz silnika ciężarowego, zastanów się czy warto przepłacać. Większość silników używanych, które wystawione są przez naszych ogłoszeniodawców, jest sprawna i w bardzo dobrym stanie. Zaś ich ceny są nawet o kilkadziesiąt procent niższe, niż w przypadku nowych silników ciężarowych. Warto to wykorzystać.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 331
 • Może być mocniejszy i… oszczędniejszy Może być mocniejszy i… oszczędniejszy Chiptuning, czyli wykorzystanie rezerw silnika 2019-07-19
  Coraz częściej posiadacze ciężarówek korzystają z możliwości przeprogramowania sterownika wtrysku, aby poprawić parametry pracy silnika. Potocznie tzw. chiptuning kojarzy się z podnoszeniem mocy, ale okazuje się, że wiąże się on także ze zmniejszeniem zużycia paliwa.
  Czytaj całość
 • Jeszcze bardziej wydajne i oszczędne Jeszcze bardziej wydajne i oszczędne Zmodernizowane silniki Scanii 2019-03-22
  Scania zmodernizowała swoje silniki. W ofercie są m.in. jednostki DC13 w czterech wariantach mocy: 370, 410, 450 i 500 KM. Wszystkie wyposażone są w układ oczyszczania spalin oparty wyłącznie na SCR i turbosprężarkę o stałej geometrii.
  Czytaj całość
 • D WIDE z silnikiem 11-litrowym D WIDE z silnikiem 11-litrowym Renault Trucks poszerza gamę pojazdów dystrybucyjnych 2016-01-29
  Renault Trucks poszerza wybór silników dostępnych w gamie Distribution, wprowadzając do modelu D WIDE 11-litrową jednostkę napędową DTI 11 Euro 6. Tym samym nabywcy Renault Trucks D WIDE zyskują dwa kolejne poziomy mocy do wyboru: 380 KM/1.800 Nm i 430 KM/2.050 Nm.
  Czytaj całość