Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 70
Kraj

Silniki ciężarowe

Kierujesz ciężarówką lub prowadzisz własną firmę transportową? Z pewnością wiesz więc, że każda awaria silnika samochodu to spore straty finansowe, związane nie tylko z koniecznością naprawy, ale również zaprzestaniem działalności. Warto więc zabezpieczyć się na taki wypadek np. poprzez posiadanie dodatkowego silnika ciężarowego.

Niestety, zakup silnika do samochodu ciężarowego to poważny wydatek, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na zupełnie nową jednostkę napędową. Warto więc poszukiwać oszczędności poprzez zakup części używanych. Możesz to zrobić za pośrednictwem naszej strony. Znajdziesz tu bowiem wiele ogłoszeń i ofert sprzedaży używanych silników.

Używane silniki ciężarowe

Na naszej stronie znajdziesz setki ogłoszeń dotyczących sprzedaży silników ciężarowych. Dotyczą jednostek o różnej pojemności oraz rodzajach napędu. Niezależnie od tego, jakiej marki auto posiadasz - możesz mieć pewność, że znajdziesz idealnie pasujący do niego silnik używany w dobrym stanie. Co więcej, wciąż pojawiają się nowe ogłoszenia!

Zapraszamy do przejrzenia ofert naszych ogłoszeniodawców - rzeczowe i szczegółowe opisy oraz załączone zdjęcia sprawiają, że bez trudu możesz ocenić stan silnika. W ogłoszeniach znajdziesz również dane kontaktowe, dzięki którym możesz zdobyć dodatkowe informacje lub negocjować cenę silnika. To naprawdę się opłaca!

Silniki ciężarowe na sprzedaż

Podsumowując, jeśli potrzebujesz silnika ciężarowego, zastanów się czy warto przepłacać. Większość silników używanych, które wystawione są przez naszych ogłoszeniodawców, jest sprawna i w bardzo dobrym stanie. Zaś ich ceny są nawet o kilkadziesiąt procent niższe, niż w przypadku nowych silników ciężarowych. Warto to wykorzystać.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 70