Części

Kategoria
Cena
Rok produkcji 47
Kraj

Używane części

Kupno nowych części do samochodów ciężarowych to znaczny wydatek. Nawet jednak jeśli się go poniesie, nie zawsze można mieć pewność, że będą one dobrze działać, nie zawsze bowiem są oryginalne. Lepszym wyborem może być więc zakup używanych części samochodowych, także od prywatnych sprzedawców.

Jest to związane z bardzo dużymi oszczędnościami. Kto ma samochód ciężarowy, ten wie, jak dużo mogą kosztować pomniejsze części zamienne, a co dopiero najważniejsze, jak skrzynia biegów czy silnik. Wybierając części samochodowe używane, ma się też pewność, że są to artykuły oryginalne, gwarantujące niezawodne działanie.

Używane części do samochodów ciężarowych

Na Truck.pl można znaleźć ogromny wybór części do samochodów ciężarowych. Są one używane, a więc ich ceny są bardzo przystępne, jednocześnie zaś prezentują świetny stan. Warto je więc wybierać, nie tylko jeśli chce się zaoszczędzić, ale też gdy chce się mieć pewność, że wybiera się elementy, które zapewnią pojazdom właściwe działanie.

Wśród oferowanych produktów znaleźć można wszelakie części używane do samochodów ciężarowych. Są to zarówno główne części, jak skrzynie biegów, silniki czy zestawy części, jak i pomniejsze akcesoria, na przykład lusterka. Korzystne ceny wydatnie zachęcają do zakupów, przy czym jest to bardzo łatwe, gdyż można skorzystać z formularzy kontaktowych.

Używane części na truck.pl

Kupowanie części na Truck.pl to nie tylko sposób na oszczędności. Oferowane produkty są wygodnie pogrupowane, można więc błyskawicznie znaleźć to, czego się w danej chwili potrzebuje. Od razu też, przeglądając stronę danego produktu, można skontaktować się z jego sprzedawcą, korzystając ze specjalnego formularza.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 47
 • Volvo Trucks modernizuje zawieszenia Volvo Trucks modernizuje zawieszenia Lepsza przyczepność, właściwości jezdne i komfort, mniejsze spalanie 2015-10-23
  Opracowana przez Volvo Trucks, nowa funkcja: Podnoszona Druga Oś Napędowa w Układzie Osi Tandem, umożliwia odłączenie i podniesienie drugiej osi napędowej, co zapewnia większą przyczepność kół i do 4% niższe zużycie paliwa, jeżeli samochód ciężarowy porusza się bez ładunku.
  Czytaj całość
 • Pełen serwis pod jednym dachem Pełen serwis pod jednym dachem Firma Nijhof-Wassink Sp. z o.o. rozszerza działalność 2015-07-17
  Firma Nijhof-Wassink Sp. z o.o., dealer samochodów ciężarowych Volvo i Renault w centralnej Polsce w ostatnim czasie rozszerza swoją działalność o nowe usługi. W oddziale w Rzgowie dodatkowo wprowadza serwis naczep marki Kögel oraz o serwis systemów hamulcowych i zawieszeń wiodących producentów , a dwa serwisy Volvo Trucks po uzyskaniu autoryzacji Renault Ttrucks od niedawna są placówkami dwumarkowi.
  Czytaj całość
 • 100 lat tradycji 100 lat tradycji 20 LAT W POLSCE 2015-05-01
  Prosperity marki Haldex w Polsce jest odzwierciedleniem ogólnej sytuacji w branży motoryzacyjnej - okresy dynamicznego wzrostu przeplatały się ze spadkami, okresami stabilizacji i spokojnego rozwoju.
  Czytaj całość