Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 11
Kraj

Agregaty

Poszukujesz agregatu prądotwórczego dla swojej firmy? A może interesują Cię wieże oświetleniowe, które sprawdzą się na każdej budowie? Wszystko to (i wiele innych maszyn i pojazdów) znajdziesz w ogłoszeniach publikowanych na portalu truck.pl. Przeglądaj nasze oferty i znajdź najlepsze agregaty dla swojej firmy.

Tu wyszukasz ogłoszenia o sprzedaży używanego sprzętu budowlanego z całej Polski, a często również i Europy. Wystarczy jedynie zaznaczyć zakres terytorialny w rubryce "Kraj", aby szybko odnaleźć najlepsze oferty. Na naszym portalu stale znajdziesz kilkanaście propozycji sprzedaży agregatów oraz generatorów.

Używane agregaty na sprzedaż

Czy zakup używanego agregatu to dobra inwestycja? Biorąc pod uwagę koszty, jakie musiałbyś ponieść przy wyborze nowych urządzeń tego rodzaju, sprzęt z rynku wtórnego jest jak najbardziej uzasadniony ekonomicznie. Poza tym, na naszym portalu znajdziesz propozycje od wiodących sprzedawców z tej branży - ryzyko wpadki jest niewielkie.

Jak znaleźć agregat na sprzedaż na naszym portalu? To bardzo proste. Wystarczy, że ustawisz swój budżet - zrobisz to za pomocą wygodnego suwaka, jaki znajduje się w lewej części ekranu. Możesz także zawęzić wyniki wyszukiwania do urządzeń, które wyprodukowane były w konkretnych latach lub do sprzętów wybranego producenta.

Dlaczego warto kupić agregat na truck.pl?

Chcesz kupić agregaty lub generatory w dobrej cenie? Zobacz oferty sprzedaży takich urządzeń na naszym portalu. Truck.pl to jeden z największych portali zrzeszających firmy handlujące używanym sprzętem budowlanym w Polsce. Tu znajdziesz oferty od profesjonalistów z branży. Możesz mieć pewność dobrego wyboru!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 11

Generator diesel MWM

Cena 24 642 PLN 5 500 EUR
Holandia
 

Generator diesel MWM

Cena 24 642 PLN 5 500 EUR
Holandia