Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 262
Kraj

Maszyny drogowe

Korzystanie z różnego rodzaju maszyn drogowych nieraz jest niezbędne, w innych przypadkach zaś stanowi duże ułatwienie. W ofercie maszyn Truck.pl nie mogło więc też zabraknąć maszyn drogowych służących do odśnieżania czy zamiatania. Pozwalają one zachować drogę w doskonałym stanie bez dużego wysiłku.

Wśród ofert na Truck.pl można też znaleźć między innymi walce drogowe i liczne inne urządzenia, których potrzebują drogowcy. Ich zakup w ramach tych ofert pozwala na znaczne oszczędności, nic więc dziwnego, że na rozwiązanie to decyduje się wiele osób. Zakupy poprzez portal Truck.pl są też bardzo łatwe.

Maszyny drogowe i odśnieżające na sprzedaż

Najlepsze, najwydajniej działające maszyny drogowe i odśnieżające kosztują tak wiele, że nie każda firma może pozwolić sobie na ich zakup kiedy są nowe. Używane odśnieżarki, zamiatarki czy walce drogowe są dużo tańsze, a jednocześnie działają tak samo dobrze, jak wtedy, gdy wyjechały z fabryki.

Oferty sprzedaży używanych maszyn drogowych i odśnieżających przedstawione na Truck.pl to znakomite rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych zakupem takich urządzeń bez dużych wydatków. Nie trzeba wydawać wiele, by kupić świetną zamiatarkę czy odśnieżarkę, nie ma zatem sensu przepłacać.

Giełda maszyn drogowych Truck.pl

Wyszukiwanie maszyn drogowych na Truck.pl jest też bardzo wygodne. Maszyny są doskonale uporządkowane, można więc szybko wyszukać interesujący sprzęt. Możliwe jest także niezwłoczne skontaktowanie się ze sprzedawcą za pomocą formularza, nie trzeba więc poświęcać na to wiele czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 262

Walec do gruntu CS64/ C7F00181

Cena 259 857 PLN 58 000 EUR
2011 Polska
 

Hamm DV3K

do negocjacji
1997 Polska
 
 • Są pieniądze, będą budować drogi Są pieniądze, będą budować drogi Środki UE odblokowane, kolejni wykonawcy wybrani 2013-05-10
  Komisja Europejska odblokowała środki zawieszone w grudniu 2012 r. Oznacza to, że wnioski o płatność GDDKiA mogą być znowu przesyłane do KE, która będzie refundować poniesione wydatki na dotychczasowych zasadach.
  Czytaj całość
 • Caterpillar liderem wśród koparek Caterpillar liderem wśród koparek Maszyny budowlane i drogowe. Koparki i koparkoładowarki znowu poszukiwane 2011-02-25
  Sondowani przez nas sprzedawcy używanych i nowych maszyn budowlanych i drogowych zgodnie potwierdzają, że kryzys na rynku maszyn do robót ziemnych mamy już za sobą, W przypadku koparek i koparkoładowarek wkrótce można będzie mówić o nadmiernym popycie i kłopotach z podażą. Przede wszystkim wzięcie mają maszyny z roczników po 2000 r. Z koparek gąsienicowych dominuje tonaż 20-30 t, głównie marki Caterpillar, Komatsu, Liebherr i Volvo. Wśród koparek kołowych prym wiedzie segment 15-20 ton, a marki to też głównie CAT i Liebherr. Nadal w Polsce bardziej popularne od koparek są koparkoładowarki, jako maszyny bardziej uniwersalne. Największe wzięcie ma Caterpillar i JCB.
  Czytaj całość
 • Bobcat dmucha na zimę Bobcat dmucha na zimę Pojazdy komunalne i drogowe. Armada Bobcata do usuwania śniegu i lodu 2011-02-04
  Mroźna i śnieżna zima skłoniła firmę Bobcat do zaprezentowania swoich maszyn i urządzeń przeznaczonych do usuwania śniegu i do walki z gołoledzią. W ofercie Bobcata są: dmuchawy śnieżne, lemiesze i łyżki do usuwania dużych ilości śniegu, a także zamiatarki kątowe do pracy z małymi ilościami śniegu i rozrzutniki soli i piasku, służące do zapobiegania gromadzeniu się śniegu i lodu. Firma proponuje przykładowo cztery modele dmuchaw śnieżnych o szerokościach od 1.220 do 2.134 mm. Dmuchawy umożliwiają wyrzucanie na odległość od 7,6 do 13,7 m i posiadają obrotową rynnę zsypową i deflektor, służące do kierowania strumienia śniegu.
  Czytaj całość