Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj
Informacje dodatkowe

Kontenery budowlane

Czy Twojej firmie przydałyby się kontenery budowlane? To jesteś we właściwym miejscu! Na naszym portalu znajdziesz używane kontenery w atrakcyjnych cenach. Nie musisz już przepłacać przy zakupie nowego kontenera! Teraz znajdziesz najlepsze kontenery dla swojej firmy właśnie u nas. Przeglądaj nasze oferty i znajdź coś dla siebie.

Jak szybko i łatwo wyszukać kontenery budowlane na truck.pl? W kolumnie po lewej stronie ekranu znajdziesz wyszukiwarkę. Możesz tam zaznaczyć dowolne parametry - takie jak choćby budżet, który chcesz przeznaczyć na zakup kontenera dla swojej firmy. Po chwili, ukażą Ci się najbardziej dopasowane propozycje!

Używane kontenery budowlane na sprzedaż

Czy warto kupować używane kontenery budowlane? Zakup takiej konstrukcji z rynku wtórnego to przede wszystkim spora oszczędność. Używane kontenery są wyraźnie tańsze niż zupełnie nowe propozycje. Poza tym, bez problemu posłużą jeszcze przez długi czas. To wytrzymałe struktury, które spełniają swoją funkcję przez wiele lat.

Kontenery mają szeroki zakres zastosowań na budowie. Mogą służyć nie tylko jako magazyn narzędzi, ale również jako pomieszczenia socjalne - po wcześniejszym zaadoptowaniu. Łatwo można je przemieszczać z jednej budowy na drugą, a poza tym nie wymagają żadnych procedur instalacyjnych, bo wystarczy je jedynie postawić w danym miejscu.

Dlaczego warto kupić kontenery budowlane na truck.pl

Na naszym portalu znajdziesz szeroki wybór kontenerów budowlanych. Mamy tu zarówno konstrukcje, które sprawdzą się na budowach, jak również rozwiązania dla transportu (np. kontenery morskie). Możesz mieć pewność, że kupujesz od profesjonalistów, a nie przypadkowych sprzedawców - na truck.pl ogłaszają się wiodące firmy z branży budowlanej i transportowej.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
  • Kontenery wielu możliwości Kontenery wielu możliwości Kontenery budowlane. Zaplecza socjalne 2009-03-06
    Duża budowa nie może się obejść bez odpowiedniego zaplecza socjalnego. Bywa ono coraz większe i coraz lepiej wyposażone. Dzięki modułowej budowie niemal dowolnie da się kształtować jego przestrzeń i wybierać przeznaczenie, zaś po zakończeniu prac można je przetransportować w inne miejsce. Firm produkujących i sprzedających w Polsce kontenery budowlane jest kilkanaście. Wybierać można między używanymi i nowymi modułami. Te pierwsze można już kupić za około 8 tys. zł netto, nowe kosztują od 14 do 18 tys. zł w zależności od wyposażenia i możliwości. Najtańsze są oczywiście kontenery magazynowe, które zazwyczaj nie mają nawet okien. Kontenery socjalne są droższe o kilka tysięcy złotych.
    Czytaj całość