Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 126
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Koparki gąsienicowe

Na placu budowy, a także w prowadzeniu innych prac ziemnych, nie może zabraknąć koparki gąsienicowej. Koparka gąsienicowa jest specjalistyczną maszyną budowlaną wyposażoną w napęd gąsienicowy. Głównym przeznaczeniem tego typu koparki są realizacje różnego rodzaju robót ziemnych. Wykorzystana technologia, to jest układ gąsienicowy, umożliwia koparce bezproblemową pracę w nawet najbardziej wymagających warunkach, w tym pokonywanie przeszkód.

Gąsienice pozwalają na rozłożenie masy ciężkiego sprzętu na dużej powierzchni, czego efektem jest doskonała przyczepność pojazdu do nawet najbardziej wymagającego podłoża. System ten minimalizuje ryzyko ugrzęźnięcia koparki oraz jej ewentualnych poślizgów. Właściwości trakcyjne koparek gąsienicowych są bardzo dobre, przez co maszyny te mogą pracować w najgorszych warunkach oraz na nawet bardzo trudnych terenach, jak na przykład tereny bagniste, pustynne czy tereny charakteryzujące się niestabilnością podłoża lub nadmierną pochyłością. Koparka gąsienicowa to niezbędny element wyposażenia profesjonalnych firm budowlanych.

Koparki gąsienicowe używane

Sprzęt budowlany, a w szczególności ciężkie maszyny, w tym koparki gąsienicowe, to inwestycja generująca często ogromne koszty. Zakup nowych maszyn może bardzo nadwyrężyć budżet inwestora. Nie każdą firmę stać na zakupienie ciężkiego sprzętu. Maszyny budowlane są jednak niezbędne przy realizacji prac na placach budowy. Decydując się na zakup trzeba zainwestować w sprzęt najwyższej jakości, wydajny, funkcjonalny i bezpieczny, który będzie służył ekipom przez długi czas. Należy też inwestować w maszyny wiodących, cenionych i sprawdzonych producentów.

Bez ponoszenia ogromnych kosztów wydaje się to być niemożliwe. Na szczęście istnieje rozwiązanie, jakim jest zakup używanych, ale nadal sprawnych i będących w dobrym stanie maszyn budowlanych. Koparki gąsienicowe używane, ale posiadające dokumentację techniczną i sprawdzone przez mechaników i techników mogą jeszcze przez długie lata być wykorzystywane w pracach budowlanych. Cena koparek używanych jest o wiele niższa, przy czym jakość i wydajność sprzętu wciąż wykazuje bardzo wysoki poziom. Zakup używanej koparki gąsienicowej to bardzo dobre i oszczędne rozwiązanie.

Pojazdy gąsienicowe na sprzedaż

Technologia zastosowania systemu gąsienicowego sprawdziła się w terenie, dlatego też wykorzystuje się ją nie tylko w koparkach. Układ gąsienicowy posiadają również ładowarki oraz uniwersalne i wielofunkcyjne koparko-ładowarki, a także minikoparki. Pojazdy gąsienicowe takich marek jak JCB, Liebherr czy Komatsu to maszyny budowlane najwyższej jakości, z których wykorzystaniem można prowadzić prace na każdym terenie.

Inwestycja w maszyny gąsienicowe zwiększa możliwości prowadzonych prac. W zależności od możliwości finansowych zakupić można sprzęt nowy, a także wciąż wydajne i funkcjonalne pojazdy gąsienicowe używane. Maszyny wiodących producentów posiadają długą żywotność i gwarantują najwyższą jakość.

Truck.pl - Twoja alternatywa dla zakupu sprzętu budowlanego

Rynek maszyn i sprzętu budowlanego jest bardzo bogaty, a poszukiwanie odpowiednich urządzeń może sprawić niemały problem. Idealną bazą danych pojazdów gąsienicowych na sprzedaż jest serwis Truck.pl. W witrynie znajduje się atrakcyjna oferta maszyn budowlanych. Truck.pl gromadzi ogłoszenia z terenu całego kraju (a nawet z całej Europy), co pozwala na odnalezienie interesującej oferty w możliwie najbardziej dogodnej lokalizacji.

Poprzez wygodną wyszukiwarkę klient posiada dostęp zarówno do fabrycznie nowego, jak i używanego sprzętu budowlanego wiodących producentów, jak na przykład koparka gąsienicowa Liebherr, JCB czy Komatsu. Truck.pl to także dostęp do ofert sprzedaży koparek innych typów, jak koparko-ładowarki, koparki kołowe czy minikoparki, a także do innych maszyn, sprzętów, części oraz narzędzi budowlanych w bardzo przystępnych cenach.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 126

DOOSAN DX225LC

Cena 138 889 PLN 31 000 EUR
2007 Polska
 

Kobelco SK140SRLC-5

do negocjacji
2018 Wielka Brytania
 

Kobelco SK230SRLC-5E

do negocjacji
2020 Wielka Brytania
 

TEREX TC210

Cena 129 000 PLN
2007 Polska
 

Kobelco SK140SRLC-7

do negocjacji
2020 Wielka Brytania
 
 • Do najtrudniejszych zadań Do najtrudniejszych zadań Maszyny Ciężkie JCB 2016-05-20
  Firma JCB, to nie tylko światowy lider w produkcji koparko-ładowarek, angielski producent posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz maszyn ciężkich, przeznaczonych do najtrudniejszych zadań.
  Czytaj całość
 • Zrobią więcej, oszczędniej i czyściej Zrobią więcej, oszczędniej i czyściej Nowe koparki gąsienicowe 2015-12-25
  Koparki gąsienicowe są ciągle udoskonalane w celu wzrostu ich produktywności, wydajności oraz przeznaczenia do szerokiego zakresu prac. Najnowsze technologie pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji spalin.
  Czytaj całość
 • Miniaturowe rozmiary i... zawodowe możliwości Miniaturowe rozmiary i... zawodowe możliwości Duży wybór małych koparek gąsienicowych 2015-11-27
  Współczesne minikoparki dzięki swoim niewielkim rozmiarom znajdują wiele zastosowań. To sprzęt konstruowany z myślą o wykorzystaniu m.in. na placach budowy o ograniczonej powierzchni oraz do robót wyburzeniowych. Kilkutonowe maszyny kupują firmy budowlane, ale także wykonawcy sieci energetycznych, światłowodowych oraz rolnicy.
  Czytaj całość