Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 96
Kraj

Koparko ładowarka

Wykonywanie specjalistycznych prac na placu budowy wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Jedną z podstawowych maszyn, jaką wykorzystuje się na budowach jest koparko-ładowarka. Koparko-ładowarki to przede wszystkim nieoceniona pomoc oraz zdecydowane usprawnienie wykonywanych zadań budowlanych. Nowoczesna koparko-ładowarka jest bardzo sprawna, a wykonywane z jej pomocą prace realizowane są z dużą dokładnością. Obecnie dostępne koparko-ładowarki to także sprzęt bezpieczny i bardzo wydajny. Wielkie zalety koparko-ładowarek to łączenie w sobie funkcji dwóch bardzo ważnych maszyn budowlanych, a mianowicie, jak sama nazwa wskazuje, koparki oraz ładowarki.

Wpływa to na ogromną wszechstronność sprzętu, dzięki czemu koparko-ładowarka używana jest w wykonywaniu wielu prac nie tylko na placach budowy. Tego typu sprzęt wykorzystać można do realizacji takich zadań, jak na przykład: załadunek, kopanie rowów, wykonywanie wykopów (tworzenie oczek wodnych, sadzenie drzew i inne), zagarnianie, zamiatanie, frezowanie, sztaplowanie, odśnieżanie oraz wiele innych. Koparko-ładowarki dostępne obecnie na rynku posiadają bardzo dużą moc użytkową. Wyposażone w sprawny i solidny napęd kołowy, sprawdzają się w każdym, nawet bardzo trudnym i wymagającym terenie. Uniwersalność koparko-ładowarek to bardzo mocny atut tego sprzętu. Maszyny te są niezwykle cennym narzędziem na każdym placu budowy.

Koparko ładowarka - używane maszyny budowlane

Ładowarko-koparki to sprzęt bardzo zaawansowany, o dużej mocy, możliwościach - umożliwia on realizację różnego typu prac, dlatego też koparko-ładowarka jest niezbędnym sprzętem na placu budowy oraz w parku maszyn firm świadczących usługi budowlane. Zakup nowej koparko-ładowarki wiąże się z ogromny wydatkiem, na który nie każdy inwestor może sobie pozwolić. Koparko-ładowarki są jednak niezbędne, dlatego też warto skorzystać z innej opcji zakupu.

Świetną alternatywą do zakupu nowego sprzętu są koparko-ładowarki używane. Tego typu sprzęt tworzony jest z myślą o wykonywaniu ciężkich prac przez długie lata, dlatego też wykorzystywane koparko-ładowarki to najczęściej maszyny, które są w pełni wydajne, sprawne oraz funkcjonalne. Warto zatem zdecydować się na zakup używanej maszyny, jaką jest koparko-ładowarka. Cena sprzętu to kolejny argument za podjęciem decyzji o kupnie. Sprzęty budowlane używane posiadają te same parametry wydajności, co nowe urządzenia budowlane, dlatego nie warto przepłacać - lepiej skorzystać z alternatywnych rozwiązań zakupu maszyn budowlanych.

Koparko ładowarki renomowanych producentów

Decydując się na zakup używanej koparko-ładowarki wybierać można spośród sprzętu renomowanych producentów. Takie firmy produkujące maszyny budowlane, jak JCB, Caterpillar, Komatsu, Case, Mecalac, Volvo czy Ahlmann dostarczają ciężki sprzęt na najbardziej zaawansowane i wymagające place budowy. Koparko-ładowarki przytoczonych marek sprawdzają się w najcięższych warunkach, a ich użycie pozwala na precyzyjną realizację każdego zadania oraz wydajną pracę na najwyższych obrotach przez długi czas.

Prawdziwą gratką dla budowlańców jest słynna koparko-ładowarka JCB 3CX - doceniana przez najlepsze ekipy. W opcji używanej można maszynę JCB 3CX wprowadzić na plac budowy ponosząc przy tym niskie koszty zakupu. Prace budowlane wymagają najlepszego sprzętu, którego cena często przerastają firmy budowlane. Nowoczesne koparko-ładowarki używane najlepszych producentów to najlepsza odpowiedź na ten problem.

Truck.pl - najbogatsza baza ofert używanego sprzętu budowlanego

Wydajne i doskonałej jakości używane maszyny budowlane w atrakcyjnych cenach znajdują się w serwisie Truck.pl. Korzystając z wygodnej i intuicyjnej wyszukiwarki przeglądać można oferty sprzedaży koparko-ładowarek z całego kraju. Serwis oferuje przystępne cenowo koparko-ładowarki JCB oraz innych renomowanych, sprawdzonych i cenionych w branży producentów.

Truck.pl to także baza danych, w której znajdują się takie sprzęty budowlane, jak spycharko-ładowarka a także inne typy koparek, jak: minikoparki, koparki gąsienicowe, koparki kołowe oraz inne maszyny, części oraz narzędzia budowlane. Urządzenia są w pełni sprawne oraz bezpieczne. Truck.pl to najlepsze źródło używanych maszyn budowlanych.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 96

CAT 428F

Cena 208 334 PLN 46 500 EUR
2012 Polska
 

VOLVO BL61B *NEW*

Cena 221 775 PLN 49 500 EUR
2014 Polska
 

JCB 3CX ECO

Cena 168 000 PLN
2010 Polska
 

LIEBHERR R906C LITRONIC

Cena 273 298 PLN 61 000 EUR
2009 Polska
 

VOLVO BL71

Cena 109 767 PLN 24 500 EUR
2005 Polska
 

JCB 4CX

Cena 120 968 PLN 27 000 EUR
2004 Polska
 

JCB 3CX SUPER

Cena 109 767 PLN 24 500 EUR
2003 Polska
 

NEW HOLLAND B115B

Cena 138 889 PLN 31 000 EUR
2008 Polska
 

VOLVO BL71B

Cena 183 692 PLN 41 000 EUR
2011 Polska
 

CASE 695ST

Cena 183 692 PLN 41 000 EUR
2011 Polska