Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 108
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Koparko-ładowarki kołowe

Koparko-ładowarki kołowe stanowią połączenie cech dwóch pojazdów – koparki oraz ładowarki. Służą do wykonywania robót ziemnych, np. wykopów melioracyjnych, odśnieżania, przygotowywania ziemi pod budowę ścieżek czy chodników oraz do prac porządkowych. Bardzo często wykorzystywane są do różnych prac w gospodarstwach rolnych. Najczęściej są to maszyny o napędzie kołowym.

Kupując koparko-ładowarkę, można używać jej do różnych robót ziemnych, dzięki możliwości montażu dodatkowego osprzętu. Istnieje możliwość wyposażenia jej m.in. w młot wyburzeniowy, widły paletowe, wiertnicę hydrauliczną, różne rodzaje łyżek, frezarkę do asfaltu, czy w lemiesz do śniegu. Znakomicie spisze się także jako zamiatarka.

Używane koparko-ładowarki kołowe

Koparko-ładowarki są często kupowane ze względu na ww. szerokie spektrum możliwości eksploatacyjnych. Niestety, tak jak większość maszyn budowlanych, ich cena nie należy do najniższych. Warto zdecydować się na zakup używanego sprzętu, który często można znaleźć na dobrych serwisach z ogłoszeniami. Tym bardziej, że używane koparko-ładowarki bardzo często niczym nie różnią się od nowego sprzętu (oczywiście, jeśli są zadbane i niewyeksploatowane do granic wytrzymałości).

Kilkuletnia maszyna poradzi sobie z każdym zadaniem na budowie i posłuży jeszcze nie jeden sezon. Pamiętajmy jednak, że decydując się na używaną koparko-ładowarkę trzeba bardzo uważać, aby nie kupić maszyny z usterkami, mocno wyeksploatowanej. Warto więc wybierać miejsca takie, jak nasz portal, gdzie znajduje się tylko sprawdzony sprzęt po przystępnych cenach.

Ładowarki kołowe poleasingowe

Ładowarki kołowe wyposażone w osie skrętne, są to najczęściej pojazdy o dużych gabarytach. Używa się ich do prac na polu oraz w nowoczesnych budynkach, gdzie znajdują się duże przejazdy. Do tej grupy maszyn zaliczają się ładowarki teleskopowe, mające kabinę ulokowaną po prawej stronie. W dużych gospodarstwach rolnych spotyka się również ładowarki z wysokim wysięgnikiem teleskopowym.

Każdy, kto posiada innowacyjne gospodarstwo rolne, stara się uzupełniać je w najpotrzebniejszy sprzęt, za pomocą którego wykonywanie codziennych prac staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Ładowarki kołowe są często niezbędne, ponieważ mają odpowiedni zasięg, udźwig i charakteryzują się dużą zwrotnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie.

Koparki budowlane

Koparki budowlane wykorzystuje się bardzo często na różnych placach budowlanych. Są to maszyny oddzielające urobek od gruntu i przenoszące go na składowisko lub na inny środek transportu. Za pomocą koparki można także nabierać i przeładowywać różne materiały sypkie. Używa się ich również do prac transportowych i górniczych. Na truck.pl znajdziesz tylko godne polecenia maszyny używane, które przy odpowiedniej eksploatacji posłużą jeszcze wiele lat.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 108

CAT 428F

Cena 208 334 PLN 46 500 EUR
2012 Polska
 

VOLVO BL61B *NEW*

Cena 221 775 PLN 49 500 EUR
2014 Polska
 

JCB 3CX ECO

Cena 168 000 PLN
2010 Polska
 

LIEBHERR R906C LITRONIC

Cena 273 298 PLN 61 000 EUR
2009 Polska
 

VOLVO BL71

Cena 109 767 PLN 24 500 EUR
2005 Polska
 

JCB 4CX

Cena 120 968 PLN 27 000 EUR
2004 Polska
 

JCB 3CX SUPER

Cena 109 767 PLN 24 500 EUR
2003 Polska
 
 • Trzy nowe koncepcje ładowarek Bobcat Trzy nowe koncepcje ładowarek Bobcat Podczas dni demonstracyjnych w Dobris 2023-09-13
  Tegoroczna impreza Bobcat Demo Days, zorganizowana na przełomie maja i czerwca 2023 r. w Doosan Bobcat Campus w Dobris w Czechach, gościła klientów, dealerów i prasę z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), którzy przybyli, aby zobaczyć najnowsze maszyny Bobcat.
  Czytaj całość
 • Najmocniejsza w klasie Najmocniejsza w klasie Nowa 19-tonowa koparka kołowa Doosan 2014-08-08
  Firma Doosan Construction Equipment przedstawiła nową 19-tonową koparkę kołową DX190W-3, zgodną z normą Stage IIIB.
  Czytaj całość
 • Maszyny opanowały ziemię (poznańską) Maszyny opanowały ziemię (poznańską) Międzynarodowe Targi Intermasz 2014-06-13
  W tym roku po raz pierwszy, w dniach 21-24 maja, zorganizowano w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz.
  Czytaj całość