Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 98
Kraj

Minikoparki

Minikoparki używane
Jeżeli interesują Cię tanie minikoparki z drugiej ręki, jesteś we właściwym miejscu. Na portalu truck.pl znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży używanego sprzętu budowlanego z całej Polski. Za pośrednictwem naszego portalu znajdziesz także takie maszyny jak:

Mamy tu zarówno używane minikoparki JCB, jak również propozycje innych marek - na przykład, Hitachi, Kubota czy Caterpillar.

Minikoparki - zastosowanie

To maszyny, które sprawdzą się w naprawdę szerokim spektrum działań. Niewielkie gabaryty oraz niska waga sprawiają, że taka minikoparka jest w stanie wjechać wszędzie tam, gdzie zwykłe maszyny budowlane zwyczajnie nie dają rady. Masa własna takiego pojazdu wynosi maksymalnie kilka ton (z reguły nie więcej niż 6), co pozwala na bezstresową pracę na niepewnym gruncie. Minikoparki używane są zatem nie tylko w budownictwie, ale sprawdzą się także w firmach tworzących sieci energetyczne i telekomunikacyjne. Ich liczne zalety docenią również rolnicy. W porównaniu z tradycyjnymi koparkami, te w wersji mini wjadą praktycznie wszędzie. Co więcej, dzięki niewielkim gabarytom, transport takiego pojazdu jest o wiele łatwiejszy.

Używana koparka mini jest przy tym znacznie tańsza w zakupie niż jej większe gabarytowo odpowiedniki, dzięki czemu na pewno sprawdzi się jako element wyposażenia wielu profesjonalistów.

Tanie używane minikoparki

Zastanawiasz się ile kosztuje używana minikoparka? Koniecznie sprawdź nasze ogłoszenia. Znajdziesz tu oferty sprzedaży małych koparek z całej Polski - niezależnie od tego, czy chcesz kupić minikoparki w Poznaniu czy innym mieście w naszym kraju, na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. A może interesują Cię minikoparki z Niemiec? Albo innych krajów Unii Europejskiej? To świetnie się składa - bo na naszym portalu znajdziesz także oferty sprzedawców z innych państw!

Jak znaleźć minikoparki na sprzedaż? Ich wyszukanie zajmie Ci zaledwie kilka sekund, dzięki naszej intuicyjnej wyszukiwarce. Teraz wystarczy, że podasz swój budżet, roczniki minikoparek jakie Cię interesują, a po kilku sekundach znajdziesz najciekawsze propozycje.

Minikoparki na truck.pl - dlaczego warto?

Ogłoszeń o sprzedaży minikoparek jest w polskim internecie całe mnóstwo. Dlaczego miałbyś wybrać właśnie nasze oferty? Cóż, choćby dlatego, że jest to miejsce zrzeszające profesjonalistów. Wszyscy sprzedawcy, którzy mają minikoparki na sprzedaż na naszym portalu to firmy, które od lat handlują takimi pojazdami. To pewność najwyższego standardu wszystkich ofert. Oferty sprzedaży koparek mini z naszego portalu to gwarancja zadowolenia! Zaciekawiła Cię któraś oferta? Już teraz umów się na oględziny! We wszystkich ogłoszeniach znajdziesz bezpośredni kontakt do sprzedawcy. Teraz wystarczy tylko telefon do sprzedającego, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 98

TEREX TC 16 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 55 000 PLN
2010 Polska
 

Terex TC 35 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 62 000 PLN
2009 Polska
 

TEREX TC 37 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 75 000 PLN
2010 Polska
 

JCB 8030 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 95 000 PLN
2014 Polska
 

terex TC 60 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 72 000 PLN
2008 Polska
 

TEREX TC 16 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 55 000 PLN
2010 Polska
 

JCB 8025 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2

do negocjacji
2015 Polska
 
 • Miniaturowe rozmiary i... zawodowe możliwości Miniaturowe rozmiary i... zawodowe możliwości Duży wybór małych koparek gąsienicowych 2015-11-27
  Współczesne minikoparki dzięki swoim niewielkim rozmiarom znajdują wiele zastosowań. To sprzęt konstruowany z myślą o wykorzystaniu m.in. na placach budowy o ograniczonej powierzchni oraz do robót wyburzeniowych. Kilkutonowe maszyny kupują firmy budowlane, ale także wykonawcy sieci energetycznych, światłowodowych oraz rolnicy.
  Czytaj całość
 • Popyt na małe koparki Popyt na małe koparki Bobcat i JCB proponują nowe modele 2015-02-13
  W ostatnim okresie wzrasta, także w Polsce, popyt na małe koparki. Jak dowiedzieliśmy się w firmie Interhandler, oferującej maszyny marki JCB, maszyny z segmentu do 10 ton kupują głównie firmy budowlane, także wykonawcy sieci energetycznych, światłowodowych oraz rolnicy.
  Czytaj całość
 • Maszyny opanowały ziemię (poznańską) Maszyny opanowały ziemię (poznańską) Międzynarodowe Targi Intermasz 2014-06-13
  W tym roku po raz pierwszy, w dniach 21-24 maja, zorganizowano w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz.
  Czytaj całość