Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 97
Kraj

Spychacze

Poznaj pojazdy do zadań specjalnych! Spychacze sprawdzą się przede wszystkim w branży budowlanej, ale ich konstrukcja sprawia, że mogą znaleźć zastosowanie praktycznie w każdym działaniu związanym z robotami ziemnymi. A jeżeli szukasz spychaczy dla siebie, to nasza oferta z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Przeglądasz już jakiś czas spychacze na sprzedaż i nie możesz znaleźć nic dla siebie? Na portalu truck.pl znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży używanych spychaczy z całej Polski oraz Europy. Wystarczy, że wybierzesz budżet oraz parametry (np. rocznik), a po chwili znajdziesz oferty spychaczy odpowiadających Twoim oczekiwaniom.

Używane spychacze

Zobacz używane spychacze na portalu truck.pl. Nasz serwis internetowy to miejsce, które zrzesza profesjonalistów z tej branży. Tu nie ma miejsca dla nieprofesjonalnych sprzedawców, którzy oferują przypadkowo spychacze na sprzedaż. Na truck.pl ogłaszają się wiodące firmy z branży pojazdów użytkowych.

Czy używane spychacze rzeczywiście są warte zainteresowania? Tak! Zakup takiego pojazdu to przede wszystkim znaczna oszczędność dla firmowego budżetu. Nowy sprzęt tego typu oznacza ogromne wydatki dla firmy. Dodatkowo, czas amortyzacji takiego spychacza obejmuje całkiem spory okres, więc niejako zamrażasz firmowe fundusze.

Spychacze na sprzedaż

Zobacz używane spychacze najpopularniejszych marek. Znajdziesz tutaj używane spychacze takich firm jak Komatsu, Caterpillar, Liebherr, jak również innych, znanych w tej branży producentów. Wybieraj spośród najlepszych propozycji i znajdź idealny spychacz dla swojej firmy. Teraz to łatwiejsze niż myślisz!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 97

Kompaktor VIBROMAX VM 1500

Cena 44 803 PLN 10 000 EUR
2006 Niemcy
 
 • Spycharka Liebherr PR 736: sprawniejsza i oszczędniejsza Spycharka Liebherr PR 736: sprawniejsza i oszczędniejsza Maszyny budowlane 2014-08-08
  Model PR 736 Litronic to pierwsza maszyna z nowej generacji spycharek. Jej koncepcji przyświecało zwiększenie sprawności oraz ograniczenie zużycia paliwa i emisji CO2. Dzięki zintegrowanej funkcji "eco" oraz silnikowi Diesla produkcji Liebherr o nowym standardzie emisji spalin IV, nowe spycharki firmy Liebherr zapewniają najwyższą sprawność.
  Czytaj całość
 • Maszyny opanowały ziemię (poznańską) Maszyny opanowały ziemię (poznańską) Międzynarodowe Targi Intermasz 2014-06-13
  W tym roku po raz pierwszy, w dniach 21-24 maja, zorganizowano w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz.
  Czytaj całość
 • Nowe maszyny budowlane Nowe maszyny budowlane Stalowa Wola. Koparko-ładowarki HSW 9.50M 2010-09-17
  Firma HSW Stalowa Wola wprowadziła na rynek zmodernizowane koparko-ładowarki. Ich nazwa to 9.50M. Masa eksploatacyjna sprzętu wynosi 8.800 kg. Silnik ma moc 74 kW (99 KM). Koparko-ładowarki tego typu należą to najbardziej uniwersalne maszyny budowlane. Mogą pracować jako spychacze, odśnieżarki, zamiatarki, młoty wyburzeniowe, czy nawet frezarki do asfaltu.
  Czytaj całość