Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 7
Kraj

Wozidło

Chcesz kupić wozidło technologiczne dla swojej firmy? Niestety, zakup nowego pojazdu tego rodzaju wiąże się ze sporymi kosztami - wozidła są wysoko specjalistycznymi pojazdami, więc ich ceny potrafią niemile zaskoczyć. Rozwiązaniem może być zakup wozidła z drugiej ręki. I właśnie takie propozycje znajdziesz na naszym portalu.

Mamy szeroki wybór wozideł różnych typów - przegubowce, obrotowe oraz wiele innych. Zapewniamy ogromny wybór maszyn. Znajdziesz tutaj propozycje używanych wozideł z całej Polski oraz Europy. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić wozidło CAT, Volvo czy też innego producenta, na portalu truck.pl z pewnością wyszukasz idealną ofertę dla swojej firmy.

Wozidła

Czym jest wozidło technologiczne i czy znajdzie ono zastosowanie w Twojej działalności? Krótko mówiąc, wozidło to typ wywrotki, która przeznaczona jest do transportu materiałów sypkich. Bardzo ważną zaletą wozideł jest to, że bez problemu wjedziesz nimi praktycznie wszędzie, a w szczególności do miejsc, w których zwykłe wywrotki nie dadzą rady. Wozidła są technicznie dostosowane do trudnych warunków terenowych.

Jeżeli często wykonujesz prace w trudnym terenie, to zakup używanego wozidła może być bardzo dobrą inwestycją. Pojazd będzie znacznie tańszy niż fabrycznie nowy, a przy tym nie musisz się martwić o koszty wypożyczenia tego rodzaju sprzętu, które wcale do najniższych nie należą.

Wozidło budowlane

Na stronie truck.pl znajdziesz szeroki wybór ogłoszeń o sprzedaży wozideł budowlanych z całej Polski. Współpracujemy z czołowymi firmami sprzedającymi używany sprzęt budowlany - ogromne place, liczące po kilkadziesiąt pojazdów, dostosowanych do naprawdę szerokiego zakresu prac budowlanych w trudnym terenie.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 7

NC SW6 Swivel Skip

do negocjacji
2014 Wielka Brytania
 

Terex TA300

do negocjacji
2020 Wielka Brytania
 

NC SW6 Swivel Skip

do negocjacji
2014 Wielka Brytania
 

Terex TA300

do negocjacji
2020 Wielka Brytania
 

Rokbak RA40

do negocjacji
2022 Wielka Brytania
 
 • Jeździ w kopalni lub na budowie bez kierowcy Jeździ w kopalni lub na budowie bez kierowcy Scania AXL - nowy koncepcyjny bezzałogowy pojazd ciężarowy 2019-10-25
  Scania AXL to najmłodszy członek rodziny pojazdów autonomicznych szwedzkiej marki. W ramach rozwoju bezzałogowych pojazdów ciężarowych grupa ekspertów Scanii z różnych dziedzin połączyła siły i opracowała koncepcyjny pojazd, w którym tradycyjną kabinę zastępuje nowy inteligentny moduł przedni.
  Czytaj całość
 • Wozidła i ładowarki na nowych oponach Wozidła i ładowarki na nowych oponach Z większą nośnością, trwałością i lepszą trakcją 2016-02-26
  Producenci i użytkownicy wozideł i ładowarek kołowych mają do wyboru coraz bardziej zaawansowane technologicznie opony, mogą także korzystać z systemu ich monitorowania.
  Czytaj całość
 • Wozidło buszujące w kopalni soli Wozidło buszujące w kopalni soli Maszyny budowlane 2014-01-03
  Od ponad roku Doosan DA 30 WIG pracuje przy wydobyciu soli, kilometr pod ziemią w kopalni KGHM "Polkowice - Sieroszowice". Jak wozidło przegubowe radzi sobie w tak ekstremalnym środowisku? W kopalni, kilkaset metrów pod ziemią, na łącznej powierzchni 176 km kw., prowadzone są prace przy wydobyciu soli.
  Czytaj całość