Maszyny budowlane

Kategoria
Cena
Rok produkcji 10
Kraj

Wozidło

Chcesz kupić wozidło technologiczne dla swojej firmy? Niestety, zakup nowego pojazdu tego rodzaju wiąże się ze sporymi kosztami - wozidła są wysoko specjalistycznymi pojazdami, więc ich ceny potrafią niemile zaskoczyć. Rozwiązaniem może być zakup wozidła z drugiej ręki. I właśnie takie propozycje znajdziesz na naszym portalu.

Mamy szeroki wybór wozideł różnych typów - przegubowce, obrotowe oraz wiele innych. Zapewniamy ogromny wybór maszyn. Znajdziesz tutaj propozycje używanych wozideł z całej Polski oraz Europy. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić wozidło CAT, Volvo czy też innego producenta, na portalu truck.pl z pewnością wyszukasz idealną ofertę dla swojej firmy.

Wozidła

Czym jest wozidło technologiczne i czy znajdzie ono zastosowanie w Twojej działalności? Krótko mówiąc, wozidło to typ wywrotki, która przeznaczona jest do transportu materiałów sypkich. Bardzo ważną zaletą wozideł jest to, że bez problemu wjedziesz nimi praktycznie wszędzie, a w szczególności do miejsc, w których zwykłe wywrotki nie dadzą rady. Wozidła są technicznie dostosowane do trudnych warunków terenowych.

Jeżeli często wykonujesz prace w trudnym terenie, to zakup używanego wozidła może być bardzo dobrą inwestycją. Pojazd będzie znacznie tańszy niż fabrycznie nowy, a przy tym nie musisz się martwić o koszty wypożyczenia tego rodzaju sprzętu, które wcale do najniższych nie należą.

Wozidło budowlane

Na stronie truck.pl znajdziesz szeroki wybór ogłoszeń o sprzedaży wozideł budowlanych z całej Polski. Współpracujemy z czołowymi firmami sprzedającymi używany sprzęt budowlany - ogromne place, liczące po kilkadziesiąt pojazdów, dostosowanych do naprawdę szerokiego zakresu prac budowlanych w trudnym terenie.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 10
 • Jeździ w kopalni lub na budowie bez kierowcy Jeździ w kopalni lub na budowie bez kierowcy Scania AXL - nowy koncepcyjny bezzałogowy pojazd ciężarowy 2019-10-25
  Scania AXL to najmłodszy członek rodziny pojazdów autonomicznych szwedzkiej marki. W ramach rozwoju bezzałogowych pojazdów ciężarowych grupa ekspertów Scanii z różnych dziedzin połączyła siły i opracowała koncepcyjny pojazd, w którym tradycyjną kabinę zastępuje nowy inteligentny moduł przedni.
  Czytaj całość
 • Wozidła i ładowarki na nowych oponach Wozidła i ładowarki na nowych oponach Z większą nośnością, trwałością i lepszą trakcją 2016-02-26
  Producenci i użytkownicy wozideł i ładowarek kołowych mają do wyboru coraz bardziej zaawansowane technologicznie opony, mogą także korzystać z systemu ich monitorowania.
  Czytaj całość
 • Wozidło buszujące w kopalni soli Wozidło buszujące w kopalni soli Maszyny budowlane 2014-01-03
  Od ponad roku Doosan DA 30 WIG pracuje przy wydobyciu soli, kilometr pod ziemią w kopalni KGHM "Polkowice - Sieroszowice". Jak wozidło przegubowe radzi sobie w tak ekstremalnym środowisku? W kopalni, kilkaset metrów pod ziemią, na łącznej powierzchni 176 km kw., prowadzone są prace przy wydobyciu soli.
  Czytaj całość