Maszyny rolnicze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 48
Kraj

Maszyny rolnicze

Prowadzenie gospodarstwa rolniczego wymaga dziś zastosowania nowoczesnych i specjalistycznych rozwiązań. Bez rolniczych maszyn, traktorów oraz innych urządzeń trudno bowiem uzyskać optymalnej wysokości plony, a co za tym idzie utrzymać biznes. Nic więc dziwnego, że wielu rolników zastanawia się w jaki sposób kupić potrzebne im maszyny rolnicze.

Można oczywiście zdecydować się na zakup nowych maszyn, ale niestety koszty takiej inwestycji są naprawdę wysokie i mogą stanowić poważne obciążenie dla finansów gospodarstwa. Dlatego też oferujemy ci maszyny rolnicze używane na sprzedaż. Ich zakup to sposób na spore oszczędności przy jednoczesnym rozwoju twojego gospodarstwa.

Używane traktory i ciągniki rolnicze

W ofercie naszego serwisu znajdziesz ogłoszenia firm i osób prywatnych chcących sprzedać używane traktory rolnicze. Pojazdy dostępne są w wielu modelach, wariantach i markach, dzięki czemu bez trudu znajdziesz traktor dopasowany do potrzeb twojego gospodarstwa. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy.

W naszym serwisie nie brakuje również ogłoszeń dotyczących używanych maszyn rolniczych. To nowoczesne, zaledwie kilkuletnie urządzenia, które mają przed sobą jeszcze wiele lat pracy. Decydując się na ich zakup nie tylko ułatwiasz sobie prowadzenie gospodarstwa, ale również sporo oszczędzasz. To idealne rozwiązanie dla każdej osoby zajmującej się rolnictwem.

Dlaczego warto kupować używane maszyny rolnicze na Truck.pl?

To bardzo proste - zakup używanych maszyn rolniczych po prostu się opłaca. Zaś dzięki naszemu serwisowi znalezienie idealnych rozwiązań dla twojego gospodarstwa jest niezwykle proste i szybkie. Szeroki wybór używanych traktorów i maszyn rolniczych to gwarancja, że znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, w bardzo atrakcyjnej cenie i dogodnej lokalizacji.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 48

Claas 2200

Cena 6 720 PLN 1 500 EUR
2002 Holandia
 

Kosiarka rotacyjna Kuhn

Cena 23 298 PLN 5 200 EUR
2002 Niemcy
 
 • Ciągniki, kombajny, ładowarki... w Bednarach Ciągniki, kombajny, ładowarki... w Bednarach XII Międzynarodowa Wystawa Sprzętu Rolniczego Agro Show 2010-09-24
  Co roku na lotnisku w Bednarach (gm. Pobiedziska koło Poznania) można podziwiać najnowsze osiągnięcia rolniczej techniki-ciągniki, ładowarki, kombajny i inne maszyny rolnicze. W dniach 24-27 września 2010 r. odbędzie się XII edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show, organizowanej przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Toruniu. Jak zwykle, zobaczymy na niej maszyny do ochrony i nawożenia roślin, maszyny uprawowe, maszyny do zbioru roślin i nie tylko.
  Czytaj całość
 • Kosiarki Lely Splendimo już w Polsce Kosiarki Lely Splendimo już w Polsce Nowoczesne maszyny rolnicze 2010-08-13
  Na polski rynek trafiły kosiarki holenderskiej marki Lely. Seria Splendimo obejmuje maszyny rolnicze do zbioru roślin w kilku wersjach, m.in. czołowe; centralnie zawieszane, a także z napędem bocznym. Wszystkie służą głównie do pozyskania pasz
  Czytaj całość
 • Kosiarki Vicon Extra 424, 428, 432, 440 Kosiarki Vicon Extra 424, 428, 432, 440 Nowe maszyny rolnicze 2010-04-23
  Nowe kosiarki Vicon serii 400 Extra są maszynami o konstrukcji dyskowej, dostępnymi w wersjach o szerokości koszenia od 2,4 do 4,0 m. Wśród zalet tych maszyn do zbioru roślin należy zaliczyć niewielkie ryzyko kolizji kosiarki Vicon z przeszkodą. W takich sytuacjach automatycznie zadziała system zabezpieczający break-away. Jego zadaniem jest błyskawiczne odchylenie listwy tnącej kosiarki do tyłu i w górę, na tyle, by umożliwić jej sprawne i bezkolizyjne ominięcie przeszkody. Nie ma zatem potrzeby zatrzymywania się i cofania maszyny.
  Czytaj całość