Maszyny rolnicze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 36
Kraj

Kosiarki rolnicze

Każdy rolnik, który zajmuje się uprawą i koszeniem łąk, wie doskonale, że nie jest to zadanie łatwe. Szczególnie gdy nie posiadamy odpowiedniego sprzętu, który ułatwiłby nam szybkie koszenie traw i zbiór siana. Wśród maszyn rolniczych, które są niezbędne do realizacji tych zadań, wymienić należy nowoczesne kosiarki rolnicze, które znacznie ułatwiają pracę.

Niestety - zakup kosiarki rolniczej kosztuje naprawdę sporo. Szczególnie, jeśli zdecydujemy się na  nową maszynę. Dlatego też wielu rolników rezygnuje z rozwoju swojego gospodarstwa. Tymczasem wcale nie musi tak być. Wystarczy bowiem zdecydować się na zakup używanej kosiarki rolniczej, by zaoszczędzić naprawdę sporo.

Używane kosiarki rolnicze

Na naszej stronie internetowej znajdziesz szeroki wybór ogłoszeń dotyczących sprzedaży kosiarek rolniczych. To maszyny znanych i cenionych producentów, które niejednokrotnie sprawdziły się w pracy. Ich ceny są nawet od kilku do nawet kilkudziesięciu procent niższe niż nowych maszyn dostępnych w ofercie handlowej.

Co ważne, ogłoszenia na naszej stronie to dokładne i szczegółowe opisy dotyczące zarówno parametrów, jak i stanu używanych kosiarek rolniczych. Znajdziesz na nich również realistyczne zdjęcia, które pozwolą ci ocenić stan maszyny. Dzięki temu zyskujesz pewność, że wybierasz sprzęt, który posłuży twojemu gospodarstwu.

Kosiarki rolnicze na sprzedaż

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kosiarek rolniczych na sprzedaż, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania. Ogłoszenia dotyczą bowiem różnych modeli i marek kosiarek rolniczych, dzięki czemu znalezienie takiej, która będzie dopasowana do potrzeb twojego gospodarstwa, jest niezwykle proste, a przy tym tanie. Już dziś sprawdź wszystkie ogłoszenia.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 36

Kosiarka rotacyjna Kuhn

Cena 23 298 PLN 5 200 EUR
2002 Niemcy
 
 • Nie tylko kierowcom jest łatwiej Nie tylko kierowcom jest łatwiej AL-KO Kober od 21 lat w Polsce 2015-05-22
  Dwadzieścia jeden lat temu powstała spółka AL-KO Kober, która jest jedynym w Polsce oddziałem niemieckiego koncernu o tej samej nazwie, działającego od 84 lat.
  Czytaj całość
 • Nie tylko kierowcom jest łatwiej Nie tylko kierowcom jest łatwiej AL-KO Kober od 20 lat w Polsce 2014-10-03
  Dwadzieścia lat temu powstała spółka AL-KO Kober, która jest jedynym w Polsce oddziałem niemieckiego koncernu o tej samej nazwie, działającego od 83 lat. AL-KO zajmuje się produkcją min. elementów przyczep, podwozi AMC, urządzeń i wyposażenia typu "ogród + hobby" (m. in. kosiarki), urządzeń wentylacji i klimatyzacji, wyciągów, elementów z tworzyw sztucznych, akcesoriów samochodowych, sprężyn gazowych i komponentów przemysłowych.
  Czytaj całość
 • Kosiarka dyskowa Kuhn GM 350 Kosiarka dyskowa Kuhn GM 350 Maszyny rolnicze. Kosiarka kompaktowa, dodatkowo pomniejszana 2011-01-28
  Oferta składanych pionowo kosiarek dyskowych Kuhn GMD została uzupełniona o nowy, mocowany na 3-punktowym układzie zawieszenia ciągnika model GMD 350 o szerokości roboczej 3,1 m. Główne zalety tej kosiarki według producenta to wysoka wydajność pracy. Kosiarka GMD 350 jest wyposażona w ośmiodyskową belkę tnącą nowej generacji Optidisc, która jest rezultatem ponad 40-letniego doświadczenia firmy w produkcji kosiarek dyskowych. Belka jest całkowicie bezobsługowa i nie wymaga wymiany oleju. W przypadku natrafienia na niebezpieczną przeszkodę, zabezpieczenie Protectadrive chroni elementy napędu przed uszkodzeniem. Wałki, na których osadzone są dyski tnące posiadają specjalne przewężenie zaraz nad łożyskiem. Ten osłabiony w specyficzny sposób obszar umożliwia oderwanie górnej części modułu napędu w momencie uderzenia w agresywną przeszkodę, a tym samym chroni przed uszkodzeniem całą belkę tnącą.
  Czytaj całość