Maszyny

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1
 • Rekordowa ekspozycja w Monachium Rekordowa ekspozycja w Monachium 3423 wystawców na targach Bauma 2016-05-06
  Za nami kolejna, 31 edycja największych na świecie targów budowlano – górniczych BAUMA w Monachium (11-17 IV). To jedyne takie targi na świecie, które skupiają całą branżę maszyn budowlanych.
  Czytaj całość
 • Sprzęt do zadań specjalnych Sprzęt do zadań specjalnych Wiertarki, szlifierki, tokarki i wiertarko-frezarki Proma w Inter Cars 2014-11-07
  Firmy Proma Polska oraz Inter Cars SA zacieśniły współpracę w zakresie wyposażenia warsztatów. Dedykowany asortyment to przede wszystkim wiertarki stołowe i kolumnowe, szlifierki dwutarczowe oraz tokarki i wiertarko-frezarki.
  Czytaj całość
 • Dzieło polskich inżynierów Dzieło polskich inżynierów Ładowarka Dressta 530R doceniona w Kielcach i Poznaniu 2014-07-25
  Ładowarka kołowa Dressta 530R została nagrodzona przez dwa niezależne sądy konkursowe medalami za innowacyjność i technologię. Producent ze Stalowej Woli (od 2012 r. zakłady należą do Guangxi LiuGong Machinery) zbierał laury na tegorocznych targach Autostrada-Polska w Kielcach i Intermasz w Poznaniu. Medalistka jest maszyną, która ma zastąpić znaną na polskim rynku ładowarkę 534E, będącą zmodernizowaną wersją popularnej Ł-34.
  Czytaj całość