Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 122
Kraj
Dane podstawowe
Informacje dodatkowe

Naczepa firanka

Naczepa firanka to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych typów naczep. Jego konstrukcja pozwala na ładowanie nie tylko z boku, ale również z tyłu oraz z przodu. Znacznie przyspiesza to załadunek oraz pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni wewnątrz pojazdu. Z tego powodu, naczepy firanki są tak popularne.

Planujesz zakup naczepy firanki dla swojej firmy? A gdyby tak wybrać używany model? Jest znacznie tańszy od fabrycznie nowych propozycji, a przy tym zapewnia identyczną funkcjonalność. Sprawdź oferty naczep typu firanka na sprzedaż. Na naszym portalu znajdziesz szeroki wybór takich pojazdów w różnych klasach cenowych.

Używane naczepy firanki

Ogromny wybór naczep typu firanka na sprzedaż w jednym miejscu. Różne roczniki i parametry do wyboru. Mamy naczepy firanki w każdym budżecie. Teraz łatwo możesz przeglądać oferty - wystarczy ustawić ich podstawowe dane, jak choćby rocznik, dodatkowe wyposażenie czy też budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakup.

Na naszym portalu ogłaszają się profesjonaliści z całej Polski - nie ma tu przypadkowych handlarzy! Współpracujemy z wiodącymi firmami z branży. Dzięki temu, zyskujesz pewność, że oferty są rzeczywiście warte Twojej uwagi. Do każdego ogłoszenia dodajemy dane kontaktowe. Łatwo umówisz się ze sprzedawcą na oględziny czy dopytasz o dodatkowe szczegóły oferty.

Naczepy firanki na sprzedaż

Portal truck.pl to jedna z największych polskich stron z ogłoszeniami profesjonalistów z branży handlu pojazdami użytkowymi. Setki propozycji pojazdów na sprzedaż - znajdziesz u nas naczepy ładowane z boku, od góry i z tyłu. Zobacz ofertę sprzedawców na portalu truck.pl i wyszukaj naczepy dla swojej firmy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 122
 • Naczepy Wieltonu poszerzjące się z tyłu Naczepy Wieltonu poszerzjące się z tyłu Naczepy. Kurtynowy Wielton z nowym systemem załadunku 2009-02-27
  Naczepy kurtynowe z możliwością rozszerzenia tylnej części do niemal 3,5 m to nowość w ofercie Wieltonu. Przeznaczona jest przede wszystkim dla firm przewożących sprzęt AGD i części samochodowe. Kurtynówkę Wieltonu można do załadunku poszerzyć z tyłu o metr. Para ostatnich słupków rozsuwa się o 50 cm z obu stron.
  Czytaj całość
 • Kurtyna od Wieltona bezpieczniejsza Kurtyna od Wieltona bezpieczniejsza Naczepy. Wielton proponuje zmodernizowane kurtynówki 2009-01-16
  Wielton stawia na bezpieczeństwo. Zaprezentowane niedawno odświeżone naczepy kurtynowe rodziny NS mogą być wyposażone w system bezpiecznego mocowania ładunku Safety Lock. Pojazdy wyposażone w ten system na całej długości ścianek bocznych podłogi mają specjalnie wyprofilowane listwy z umieszczonymi w kilkucentymetrowych odległościach 240 otworami. W otworach kotwiczy się uchwyty pasów do mocowania ładunku (standardowe uchwyty podłogowe znajdują się co kilkadziesiąt centymetrów). Pozwala to na solidne zamocowanie ładunków zajmujących niemal całą powierzchnię podłogi.
  Czytaj całość
 • Kögel Phoenixx M49 - naczepa megafiranowa Kögel Phoenixx M49 - naczepa megafiranowa Naczepy (firanki) Kögel Phoenixx M49 2008-12-19
  Karbon zamiast stali, rekordowa wysokość ładowni, ultralekka konstrukcja. Kögel Phoenixx M49 to zapowiedź naczep przyszłości. M49 to na razie tylko prototyp. Naczepa spełnia, a nawet przewyższa wszystkie normy stawiane tego typu pojazdom. Phoenixx M49 aż kipi nowoczesną technologią. Cała przednia ściana naczepy wykonana jest z karbonu, podobnie jak podłoga od ściany czołowej aż do wysokości podpór postojowych. Płaska, lśniąca przednia część naczepy robi wrażenie.
  Czytaj całość