Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 176
Kraj
Informacje dodatkowe

Naczepa wywrotka

Poszukujesz naczepy wywrotki? Na naszym portalu znajdziesz ogłoszenia o sprzedaży nowych i używanych wywrotek z całego kraju. Teraz wystarczy już tylko wybrać zakres kwot, jakie chcesz przeznaczyć na zakup, lokalizację oraz wyposażenie (np. rodzaj hamulców, typ zawieszenia i inne), by przeglądać setki ofert sprzedaży wywrotek z całego kraju!

Zobacz oferty naczep wywrotek - mamy wywrotki panelowe, naczepy aluminiowe czy w wersji typu klapa ze zsypem. Każdego dnia na naszym portalu pojawiają się zupełnie nowe oferty naczep wywrotek (zarówno nowych, jak i używanych) na sprzedaż. Warto tu regularnie zaglądać!

Naczepy wywrotki

Naczepy typu wywrotka to pojazdy, bez których trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy transportowej. Wśród regularnych zleceń bardzo często przecież pojawia się konieczność przewiezienia dużej ilości sypkich materiałów czy nawet złomu - w takich przypadkach, wywrotki sprawdzą się wręcz idealnie.

Nie wspominamy już nawet o branży budowlanej, gdzie wywrotki są niemalże tak obowiązkowym wyposażeniem jak choćby betonomieszarki. Zakup naczepy (lub nawet kilku) typu wywrotka na własność to absolutna konieczność, jeżeli zajmujesz się budowami dróg czy też obsługą innych, dużych inwestycji budowlanych.

Wywrotki używane

Poszukujesz naczepy wywrotki w dobrej cenie? A co powiesz na używane pojazdy tego typu? Pamiętajmy, że zakup zupełnie nowej naczepy potrafi dosyć mocno uderzyć w firmowy budżet. Ale spokojnie - mamy mnóstwo ofert firm, które sprzedają wywrotki używane w całej Polsce, także blisko miejsca Twojej działalności. Nie musisz już szukać nigdzie dalej!

Współpracujemy z liderami branży - na naszym portalu znajdziesz oferty sprzedaży wywrotek od wiodących firm z całej Polski. Truck.pl to miejsce, w którym spotykają się profesjonaliści. Dzięki naszemu portalowi możesz bezpośrednio skontaktować się ze sprzedawcą i osobiście poznać stan interesującego Cię pojazdu.

Wywrotki na sprzedaż na Truck.pl

Zobacz wywrotki na sprzedaż na truck.pl - mamy propozycje od wiodących, polskich sprzedawców takich pojazdów. U nas naprawdę jest w czym wybierać, bo w jednym miejscu znajdziesz aż kilkadziesiąt propozycji naczep z różnych roczników, w cenach na każdą kieszeń. To (prawdopodobnie) jedyne takie miejsce w polskim Internecie!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 176
 • Wywrotka zamiast wozidła Wywrotka zamiast wozidła Wydajna zabudowa kopalniana KH-Kipper W1RB 2024-04-12
  Sprzęt pracujący w ekstremalnych warunkach w kopalniach odkrywkowych musi być wytrzymały. Bezawaryjność i długi okres eksploatacji jest niezbędny do zapewnienia produktywności procesów technologicznych oraz odpowiedniego czasu realizacji.
  Czytaj całość
 • Udany rok Meillera w Polsce Udany rok Meillera w Polsce Marka umocniła pozycję na rynku 2024-02-23
  Branża budowlana i inwestycje infrastrukturalne przez wielu analityków postrzegane są jako papierek lakmusowy ogólnej sytuacji w gospodarce. To także jeden z podstawowych czynników kształtujących rynek wywrotek, pojazdów komunalnych...
  Czytaj całość
 • Gdy masa własna naczepy jest kluczowa Gdy masa własna naczepy jest kluczowa Lekka i wytrzymała wywrotka Fliegl z aluminiową skrzynią ładunkową 2023-11-03
  W czasach wysokich cen paliw masa własna naczepy odgrywa znaczącą rolę. Zwłaszcza w przypadku naczep wywrotek, które połowę przejazdów zwykle pokonują bez ładunku, na przykład w drodze powrotnej od klienta, masa własna jest kluczowa. Firma Next Logistics GmbH...
  Czytaj całość