Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 135
Kraj

Pojazdy i urządzenia specjalne

Chcesz kupić pojazd specjalny dla swojej firmy? To jesteś we właściwym miejscu! Mamy szeroki wybór autocystern, hakowców, przyczep, lawet czy też wywrotek. Ogromna oferta pojazdów i urządzeń specjalnych z całej Polski. Przeglądaj nasze propozycje i znajdź odpowiedni samochód dla potrzeb swojej firmy.

Każdego dnia na naszym portalu truck.pl znajdziesz kolejne ogłoszenia o sprzedaży pojazdów i urządzeń specjalnych. Warto regularnie tu zaglądać - nowe propozycje stale się pojawiają! U nas znajdziesz pojazdy użytkowe idealnie dopasowane do Twoich aktualnych oczekiwań oraz zapotrzebowania.

Używane pojazdy specjalne

Nowe pojazdy specjalne potrafią być bardzo drogie. Na szczęście, nie musisz już ograniczać się do fabrycznie nowych propozycji. Jeżeli chcesz kupować używane pojazdy bez ryzyka to doskonale trafiłeś! Na naszym portalu ogłaszają się czołowe firmy z tej branży z całej Polski - bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

Jak znaleźć pojazdy lub urządzenia specjalne na naszym portalu? To bardzo proste. W menu po lewej stronie ekranu ustaw żądane parametry. Wprowadź rocznik auta/urządzenia specjalnego, wybierz typ pojazdu oraz budżet, jaki chcesz wydać na ten zakup. Po kilku sekundach zobaczysz oferty idealnie spełniające Twoje oczekiwania.

Urządzenia specjalne na sprzedaż

Kupuj bez ryzyka! Na naszym portalu ogłaszają się tylko wiodące firmy z całej Polski, od lat zajmujące się handlem pojazdami specjalnymi. Nie ma tu przypadkowych sprzedawców! Dodatkowo, do każdego ogłoszenia dodajemy dane kontaktowe, dzięki którym łatwo nawiążesz kontakt ze sprzedawcą czy też umówisz się na oględziny pojazdu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 135

UNIMOG U 1650 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 91 900 PLN
2000 Polska
 

KOVACO ML1000 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 24 500 PLN
2017 Polska
 
 • Unimogi dla energetyków Unimogi dla energetyków Prezentacja Mercedes-Benz na XXI Spotkaniu Technicznym PTPiREE 2019-07-05
  Podczas zorganizowanego niedawno w Bielsko-Białej XXI Spotkania Technicznego Przedstawicieli Transportu Przedsiębiorstw Przemysłu, Dystrybucji i Obrotu Energią Elektryczną markę spod znaku Gwiazdy reprezentowały Mercedes-Benz Unimogi U 5023 oraz U 527.
  Czytaj całość
 • Ciężka praca w terenie to ich żywioł Ciężka praca w terenie to ich żywioł Samochody ciężarowe i dostawcze dla energetyków 2019-04-19
  Producenci pojazdów i zabudów proponują dla branży energetycznej i zadań pokrewnych przede wszystkim samochody typowo konstrukcyjne, m.in. z zabudowami skrzyniowymi, wyposażone w żurawie, ale także ciężarówki na podwoziach długodystansowych o zwiększonej nośności, jak i auta dostawcze, z napędem terenowym.
  Czytaj całość
 • Niezwykły trakerski świat Niezwykły trakerski świat Ponad 700 tuningowanych ciężarówek na Qualitium Master Truck 2016-08-12
  12. edycja zlotu Qualitium Master Truck już za nami. Setki ciężarówek, tysiące publiczności, ale przede wszystkim niepowtarzalna atmosfera, to kwintesencja tej imprezy.
  Czytaj całość