Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 135
Kraj

Pojazdy i urządzenia specjalne

Chcesz kupić pojazd specjalny dla swojej firmy? To jesteś we właściwym miejscu! Mamy szeroki wybór autocystern, hakowców, przyczep, lawet czy też wywrotek. Ogromna oferta pojazdów i urządzeń specjalnych z całej Polski. Przeglądaj nasze propozycje i znajdź odpowiedni samochód dla potrzeb swojej firmy.

Każdego dnia na naszym portalu truck.pl znajdziesz kolejne ogłoszenia o sprzedaży pojazdów i urządzeń specjalnych. Warto regularnie tu zaglądać - nowe propozycje stale się pojawiają! U nas znajdziesz pojazdy użytkowe idealnie dopasowane do Twoich aktualnych oczekiwań oraz zapotrzebowania.

Używane pojazdy specjalne

Nowe pojazdy specjalne potrafią być bardzo drogie. Na szczęście, nie musisz już ograniczać się do fabrycznie nowych propozycji. Jeżeli chcesz kupować używane pojazdy bez ryzyka to doskonale trafiłeś! Na naszym portalu ogłaszają się czołowe firmy z tej branży z całej Polski - bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

Jak znaleźć pojazdy lub urządzenia specjalne na naszym portalu? To bardzo proste. W menu po lewej stronie ekranu ustaw żądane parametry. Wprowadź rocznik auta/urządzenia specjalnego, wybierz typ pojazdu oraz budżet, jaki chcesz wydać na ten zakup. Po kilku sekundach zobaczysz oferty idealnie spełniające Twoje oczekiwania.

Urządzenia specjalne na sprzedaż

Kupuj bez ryzyka! Na naszym portalu ogłaszają się tylko wiodące firmy z całej Polski, od lat zajmujące się handlem pojazdami specjalnymi. Nie ma tu przypadkowych sprzedawców! Dodatkowo, do każdego ogłoszenia dodajemy dane kontaktowe, dzięki którym łatwo nawiążesz kontakt ze sprzedawcą czy też umówisz się na oględziny pojazdu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 135

Volvo Hakowiec wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 105 000 PLN
2005 Polska
 

DO ZWIERZAT ZESTAW SCANIA R650 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 1 142 477 PLN 255 000 EUR
Polska
 

RENAULT T520 DO ZWIERZAT ZESTAW wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 313 173 PLN 69 900 EUR
2018 Polska
 
 • Testują Unimoga z wodorowym silnikiem spalinowym Testują Unimoga z wodorowym silnikiem spalinowym Mercedes-Benz Special Trucks intensyfikuje prace nad rozwojem pojazdu specjalnego 2024-01-10
  Mercedes-Benz Special Trucks przeprowadził testy prototypowego nośnika narzędzi Unimog z wodorowym silnikiem spalinowym w warunkach rzeczywistej eksploatacji. Ten Unimog to pojazd testowy, wykorzystywany do analizy uwarunkowań...
  Czytaj całość
 • Niskowejściowa Scania L w jednostce ratowniczej Niskowejściowa Scania L w jednostce ratowniczej Na służbie w brytyjskim mieście Hull 2020-02-21
  Pojazd będzie wykorzystywany w jednostce pożarniczej Humberside Fire & Rescue Service w brytyjskim mieście Hull. Niskowejściowa Scania L jest wyposażona w najwyższy w kraju podnośnik koszowy z drabiną o wysięgu 45 m.
  Czytaj całość
 • Unimogi dla energetyków Unimogi dla energetyków Prezentacja Mercedes-Benz na XXI Spotkaniu Technicznym PTPiREE 2019-07-05
  Podczas zorganizowanego niedawno w Bielsko-Białej XXI Spotkania Technicznego Przedstawicieli Transportu Przedsiębiorstw Przemysłu, Dystrybucji i Obrotu Energią Elektryczną markę spod znaku Gwiazdy reprezentowały Mercedes-Benz Unimogi U 5023 oraz U 527.
  Czytaj całość