Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 4
Kraj
Wyposażenie dodatkowe

Hakowce

Interesują Cię używane hakowce w dobrych cenach? Nie musisz już dalej szukać! U nas w jednym miejscu zawsze znajdziesz szeroki wybór hakowców. Wszystkie oferty są dokładnie opisane przez sprzedających oraz zawierają sporą ilość zdjęć i kontakt do sprzedającego - dzięki temu, możesz bezpośrednio z nim porozmawiać!

A może potrzebujesz kontenerów do hakowca lub firmy, która wykonuje zabudowy tego typu? Jesteś w doskonałym miejscu! Nasz portal zrzesza profesjonalistów z branży - znajdziesz tu zarówno oferty sprzedaży używanych pojazdów, jak również kontakty do firm zajmujących się hakowcami na codzień.

Kupuj hakowce z HDS

Oprócz zwykłych hakowców znajdziesz u nas także ogłoszenia o sprzedaży modeli wyposażonych w HDS. Takie pojazdy sprawdzają się w zastosowaniach związanych z selektywną zbiórką odpadów. Specjalne, przenośne dźwigi mogą mieć nawet do 20 metrów długości, umożliwiając łatwe operowanie zbiornikami na odpady.

Dlaczego warto kupować Hakowce w Truck.pl

Portal truck.pl to miejsce, gdzie spotykają się profesjonaliści z branży samochodów ciężarowych. Nie znajdziesz u nas ofert od przypadkowych handlarzy, którzy dla zwiększenia swojego zarobku decydują się na różne oszustwa. Zamiast tego, zbieramy ogłoszenia od wiodących firm w tej branży - nie tracisz czasu na kolejne, bezowocne oględziny!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 4

volvo FH 500

Cena 229 900 PLN
2012 Polska
 

daf XF460

Cena 135 300 PLN
2016 Polska
 
 • Podwozia pod systemy hakowe Podwozia pod systemy hakowe Kamaz Polska poszerza swoją ofertę produktową 2015-10-30
  Kamaz Polska wprowadził do oferty szeroką gamę podwozi dedykowanych pod hakowe systemy załadowcze, niekiedy uzupełnionych o zakabinowy żuraw.
  Czytaj całość
 • DAF LF 55.250 - mistrz manewrów DAF LF 55.250 - mistrz manewrów Samochody ciężarowe. Jazda próbna DAF-em LF 55.250 hakowcem 2011-01-14
  Dosiadam DAF-a "elefa" w tęgi poranny mróz, na wyświetlaczu straszy minus 15 stopni Celsjusza. Włączam przyciskiem ogrzewanie fotela i już za chwilę przestaję się trząść jak w febrze. Zwarta konstrukcja, krótki zwis przedni (137 cm) oraz duży kąt skrętu kół (49-53 stopni) zapewniają LF-owi najlepszą zwrotność w tej klasie pojazdów. Bardzo dobre wspomaganie układu kierowniczego i niewielki promień skrętu DAF-a powodują, że taką ciężarówką manewruje się w ciasnych miejscach z dziecinną łatwością, niemal jak autem osobowym.
  Czytaj całość
 • Śmieciarki, zamiatarki... na wystawie w Rawie Śmieciarki, zamiatarki... na wystawie w Rawie Pojazdy komunalne na wystawie sprzętu w Rawie Mazowieckiej 2010-11-19
  Branża komunalna mniej niż np. transport odczuwa skutki kryzysu gospodarczego, bo miasta nie zamierają na wiele miesięcy czy kilka lat. Firmy komunalne bez względu na zawirowania na rynkach finansowych muszą spełniać swoje zadania i sukcesywnie wymieniać sprzęt. Na wystawie sprzętu i pojazdów komunalnych w Rawie Mazowieckiej oglądaliśmy między innymi śmieciarki, zamiatarki, posypywarko - solarki, kontenery, hakowce... najnowszej generacji. I tak na przykład Wielton wystawił przyczepę do przewozu kontenerów rolkowych o pojemności 30-36 m sześc., z pneumatycznym zawieszeniem.
  Czytaj całość