Pojazdy i urządzenia specjalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 88
Kraj

Podnośniki

Chcesz kupić podnośnik koszowy? A może interesują Cię podnośniki nożycowe? Lub teleskopowe? Wszystkie je znajdziesz na naszym portalu truck.pl. Te maszyny mają bardzo szeroki zakres zastosowań. Przydadzą się w naprawdę wielu sytuacjach w firmach budowlanych, remontowych czy związanych z branżą komunalną.

Niestety, zakup nowego podnośnika do firmy często nie ma uzasadnienia ekonomicznego. Koszty zakupu takiego sprzętu potrafią dosyć znacznie obciążyć budżet przedsiębiorstwa. Specjalistyczny sprzęt jest drogi, a na zwrot z takiej inwestycji trzeba nieraz czekać wiele lat. W międzyczasie traci on na wartości, co powoduje wydłużenie całego okresu zwrotu.

Podnośniki używane

W tej sytuacji, rozwiązaniem będą podnośniki używane. Jeżeli zdecydujesz się na zakup podnośnika w dobrym stanie, z pewnego źródła, to bez większych problemów powinien on służyć Twojej firmie przez długi czas. A właśnie takie ogłoszenia podnośników na sprzedaż znajdziesz na naszym portalu truck.pl. Mamy oferty z całej Polski, a często także i z zagranicy.

Jak znaleźć podnośniki na sprzedaż w ramach naszego portalu? To bardzo proste! Wystarczy, że ustawisz odpowiednie parametry w menu po lewej. Wybierz roczniki pojazdów, jakie Cię interesują. Podaj budżet i lokalizację. Nie zapomnij zaznaczyć, jakie podnośniki używane chcesz kupić. Po chwili zobaczysz wiele ogłoszeń z całej Polski!

Podnośniki na sprzedaż

Kupuj u profesjonalistów! Na truck.pl znajdziesz ogłoszenia z całej Polski. Reklamują się u nas firmy, które specjalizują się w handlu pojazdami użytkowymi oraz przemysłowymi. Tu nie ma przypadkowych handlarzy, jak na innych portalach. Wybierając podnośniki używane na truck.pl zyskujesz pewność dobrego wyboru.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 88
 • Rozwojowa oferta Lemarpolu Rozwojowa oferta Lemarpolu Promocja na nowe wózki MANITOU 500+ 2016-05-13
  Jako jedyna firma w Polsce, Lemarpol w bieżącej ofercie posiada ponad 350 sztuk podnośników, co ułatwia zrealizowanie w krótkim czasie każdego, nawet nietypowego zamówienia.
  Czytaj całość
 • MANITOU inwestuje w rozwój marki MANITOU inwestuje w rozwój marki LEMARPOL w nowej siedzibie, z szerszym asortymentem 2016-03-18
  Firma Lemarpol jest czołowym dilerem wózków widłowych znanej francuskiej marki MANITOU. O wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych urządzeń przekonało się już ponad trzy tysiące zadowolonych klientów.
  Czytaj całość
 • 25 lat tradycji - klienci budują opinię 25 lat tradycji - klienci budują opinię Używane samochody z firmy AUTO-HOL 2015-12-25
  Obchodząca w tym roku swoje 25-lecie firma AUTO-HOL ze Starogardu Gdańskiego, jest znanym w kraju importerem samochodów używanych. Wszystko zaczęło się od... holowania.
  Czytaj całość