Pojazdy komunalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 12
Kraj

Samochód asenizacyjny

Nieczystości płynne to poważny problem, który wymaga odpowiednich rozwiązań. Ich bezpieczny wywóz i utylizacja ma znaczenie nie tylko dla środowiska, ale również dla mieszkańców. Dlatego też wywożenie tego typu odpadów powinno odbywać się z wykorzystaniem pojazdu asenizacyjnego. Niestety, koszty zakupu wozu asenizacyjnego bywają naprawdę wysokie.

Nic więc dziwnego, że wiele wspólnot mieszkaniowych i zakładów komunalnych wynajmuje beczkowóz asenizacyjny, co niestety generuje dodatkowe wydatki. Warto więc zastanowić się nad zakupem takiego pojazdu na własność. Wbrew pozorom, możemy sporo zaoszczędzić - wystarczy zdecydować się na zakup używanego pojazdu.

Wóz asenizacyjny na sprzedaż

Każdy, kto zamierza zakupić samochód ciężarowy asenizacyjny, powinien zapoznać się z bazą ogłoszeń, które znaleźć można w naszym serwisie. Oferta wozów i pojazdów asenizacyjnych jest bowiem bardzo szeroka i różnorodna. Znalezienie odpowiedniej propozycji nie powinno więc stanowić problemu nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Wśród naszych ogłoszeń dotyczących pojazdów asenizacyjnych znajdziesz samochody ciężarowe znanych i cenionych producentów, których auta słyną z niezawodności. Wszystkie z nich są autami sprawnymi technicznie, posiadającymi odpowiednie normy i certyfikaty. Możesz więc mieć pewność, że jest to bezpieczne rozwiązanie.

Używane samochody asenizacyjne

Wśród ogłoszeń zamieszczonych na naszym portalu znajdziesz wozy asenizacyjne w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach. Dokładne opisy parametrów jakimi charakteryzuje się dany beczkowóz asenizacyjny oraz fotografie to gwarancja, że samochód, który wybierzesz, spełni wszystkie twoje oczekiwania i potrzeby.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 12
 • Kontener i wóz asenizacyjny na medal Kontener i wóz asenizacyjny na medal Uhonorowane 60-lecie firmy POMOT Chojna 2011-07-01
  Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne POMOT Sp. z o.o. w Chojnie jest wiodącym producentem wozów asenizacyjnych w Polsce, poza tym produkuje rozsiewacze, kontenery oraz urządzenia komunalne.
  Czytaj całość
 • Ekologiczne pojazdy komunalne w Poznaniu Ekologiczne pojazdy komunalne w Poznaniu Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej Komtechnika 2010 2010-12-10
  Komtechnika organizowana jest równolegle z targami Poleko, których tegorocznym mottem było finansowanie ochrony środowiska. W Poznaniu pojawiły się pierwsze pojazdy komunalne z napędem gazowym. Jednym z takich pojazdów komunalnych był HSTC Ravo serii 4 CNG. Na targach HSTC zaprezentowało też nową zamiatarkę Azura, zamiatarkę Scarab Minor hydrostatyczny, Scarab Merlin - z przekładnią hydrostatyczną, samochód asenizacyjny JHL FlexLineR 312 oraz piaskarkę i pług włoskiej firmy Morselli e Maccaferri. W tym roku złotymi medalami MTP wyróżniono trzy produkty, a wśród nich, debiutującą na poznańskiej wystawie, śmieciarkę SK-2G na podwoziu Iveco Daily, przystosowanym do zasilania gazem CNG. Kolejna medalistka ( to posypywarka Orion firmy Dobrowolski. Posypywarka oferowana jest ze skrzynia ładunkową o pojemności 4-10 m sześc. i ze zbiornikami solanki 900-2.400 litrów.
  Czytaj całość
 • Nie tylko wozy asenizacyjne Meprozetu Nie tylko wozy asenizacyjne Meprozetu Maszyny rolnicze. Aplikatory doglebowe Meprozet 2010-05-07
  Wozy asenizacyjne - to z ich produkcji znany był przede wszystkim Meprozet. Teraz ma się to zmienić. Meprozet inwestuje w kolejne maszyny rolnicze. Firma rodem z Wielkopolski rozpoczęła produkcję talerzowych aplikatorów doglebowych.
  Czytaj całość