Pojazdy komunalne

Kategoria
Cena
Rok produkcji 21
Kraj
Informacje dodatkowe

Zamiatarki

Dbanie o czystość ulic czy placów nie jest zadaniem łatwym - szczególnie jeśli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu, który ułatwiłby nam tę pracę. Dlatego też obecnie większość firm zajmujących się tego typu działalnością decyduje się na korzystanie z zamiatarek. Nie da się bowiem ukryć, że znacząco zwiększają efektywność pracy, jednocześnie skracając jej czas.

Niestety, koszt zakupu nowej zamiatarki (niezależnie od jej rodzaju) jest bardzo wysoki i nierzadko stanowi obciążenie dla firmowego budżetu. Na szczęście zakup nowego urządzenia nie jest jedynym rozwiązaniem. Na naszej stronie znajdziesz bowiem ogłoszenia dotyczące ofert sprzedaży używanych zamiatarek, dzięki którym możesz zaoszczędzić.

Zamiatarka ciągnikowa

Znacząca część ogłoszeń, które znajdziesz na truck.pl, dotyczy zamiatarek ciągnikowych. Nie ma w tym nic dziwnego - to najbardziej wszechstronne w zastosowaniu urządzenia, które doskonale radzą sobie z oczyszczaniem dróg, chodników, placów oraz innych terenów. Dzięki naszej stronie możesz kupić je nawet kilkadziesiąt procent taniej.

Wśród ogłoszeń, które publikowane są na Truck, znajdziesz różne modele i rodzaje zamiatarek ciągnikowych, które stworzone zostały przez czołowych, znanych z jakości producentów. Możesz więc mieć pewność, że wybierasz urządzenia, które posłużą ci przez długi czas. Tym bardziej, że każde ogłoszenie zawiera zarówno szczegółowy opis, jak i zdjęcia.

Używane zamiatarki na sprzedaż

Zakup używanej zamiatarki to prosty sposób na rozwinięcie swojej firmy o kolejną maszynę przy jednoczesnych oszczędnościach. Już dziś zapoznaj się więc z zamieszczonymi na naszej stronie ogłoszeniami. Z pewnością znajdziesz sprzęt, który spełni wszystkie twoje oczekiwania i dopasowany będzie do profilu działalności twojej firmy.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 21
 • Przegląd rynku na targach POL-ECO-SYSTEM Przegląd rynku na targach POL-ECO-SYSTEM Międzynarodowa wystawa 11-14 października w Poznaniu 2016-09-16
  Targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14.10.2016) dla osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości i porządku oraz za tereny zielone są miejscem, gdzie mogą zapoznać się z najnowszą ofertą rynkową i spotkać się z ekspertami rynku.
  Czytaj całość
 • Adler Arbeitsmaschinen teraz w Polsce! Adler Arbeitsmaschinen teraz w Polsce! Promocja 2015-08-14
  Adler Arbeitsmaschinen to znany, niemiecki producent maszyn. Wytwarza m.in. zamiatarki, wiertnice, pługi do odśnieżania, siewniki rolnicze, zgarniacze, świdry ziemne oraz świdry stożkowe do rozłupywania drewna. Produkty te dostępne są również na polskim rynku. Ostatnio, w ramach otwartych drzwi, po raz pierwszy w swej całej okazałości pokazano nową fabrykę Adler Arbeitsmaschinen.
  Czytaj całość
 • Integra - klucz do czystości w miastach Integra - klucz do czystości w miastach Najnowocześniejsze zamiatarki w najlepszych cenach 2015-03-20
  Jak zaradzić narastającemu problemowi zanieczyszczenia powietrza w naszych miastach? Nie wystarczy ograniczanie emisji szkodliwych substancji w przemyśle i wprowadzanie ekologicznego ogrzewania mieszkań. Przedstawiciele firmy INTEGRA przekonują, że bez zadbania o czystość ulic nie poprawimy radykalnie czystości powietrza, którym oddychamy.
  Czytaj całość