Samochody ciężarowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1137
Kraj
Typ nadwozia
Wyposażenie dodatkowe
Inne

Samochody ciężarowe

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie firm transportowych i produkcyjnych bez odpowiednich samochodów ciężarowych. Pojazdy te sprawdzają się zresztą również w wielu innych branżach. Niestety, ich zakup to gigantyczne koszty, które często przerastają możliwości danego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, gdy dopiero się ono rozwija. Nie każdy chce bowiem podejmować ryzyko zadłużenia.

Na szczęście, istnieje skuteczne rozwiązanie. Jest nim sprzedaż samochodów ciężarowych używanych oraz poleasingowych. Tym właśnie zajmuje się nasz serwis. Znajdziesz tu ogłoszenia z terenu całego kraju, ciężarówki wielu różnych marek i modeli. To, co je łączy, to przystępna cena, dzięki której zbudowanie floty samochodowej stanie się znacznie łatwiejsze.

Kupuj samochody ciężarowe używane i poleasingowe

W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór aut ciężarowych, wśród których znajdziesz zarówno samochody nowe, jak i ciężarówki używane. Dzięki temu możesz wybrać to, czego potrzebujesz. Decydując się na zakup nowego samochodu ciężarowego możesz mieć pewność, że pojazd posłuży ci przez długi czas, a inwestycja z pewnością się opłaci.

Jeśli zaś interesują cię samochody ciężarowe poleasingowe - szeroka oferta ogłoszeń, jaką znajdziesz w naszym serwisie, pozwoli ci szybko i sprawnie podjąć decyzję. Samochody używane i poleasingowe z Truck.pl wyróżnia przystępna cena, która pozwoli ci sporo zaoszczędzić. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wybierasz kilkuletnie, sprawne ciężarówki, które możesz wykorzystywać przez lata.

Dlaczego warto kupować ciężarówki używane na Truck.pl?

Zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z Truck.pl? To bardzo proste - jesteśmy godnym zaufania serwisem, w którym bez trudu znajdziesz samochód ciężarowy poleasingowy dopasowany do twoich potrzeb. Jasna i przejrzysta strona sprawia, że przeglądanie ogłoszeń jest niezwykle proste - dzięki temu znalezienie ciężarówki w dobrej cenie nie zajmie ci dużo czasu.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1137

MAN TGM15.280 EURO 4 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 67 732 PLN 15 900 EUR
Czechy
 

MAN TGL 7.180 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 51 971 PLN 12 200 EUR
Czechy
 

Iveco Daily 35S13 wyróżnienie 1 wyróżnienie 2 wyróżnienie 3

Cena 42 599 PLN 10 000 EUR
Czechy
 
 • Distance Alert już w samochodach Volvo Distance Alert już w samochodach Volvo Rozwiązanie ułatwiające utrzymywanie właściwej odległości 2019-06-14
  Firma Volvo Trucks wprowadziła Distance Alert – funkcję bezpieczeństwa, ułatwiającą kierowcy samochodu ciężarowego zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i unikanie groźnych sytuacji. Wypadki wynikające z najechania pojazdu na tył innego stanowią obecnie około 20 procent wszystkich poważnych kolizji z udziałem samochodów ciężarowych.
  Czytaj całość
 • Samochody i ludzie z fantazją Samochody i ludzie z fantazją Zlot miłośników pojazdów ciężarowych w Nowym Stawie 2019-06-07
  Ponad 200 tuningowanych ciężarówek przyjechało na Truck Show - zlot miłośników pojazdów ciężarowych w Nowym Stawie (Pomorskie), zorganizowany w majowy weekend (24-26.05.2019) przez firmę 3 Strefa Sp. z o.o. z Gdyni. Pole koncertowe z trudem mieściło tysiące zwiedzających, którzy przybyli, aby podziwiać ciekawe pojazdy, spotkać celebrytów i wziąć udział w wieczornych koncertach.
  Czytaj całość
 • Jak się tworzy jeżdżące obrazy Jak się tworzy jeżdżące obrazy Personalizacje projektów nadwoziowych w firmie ERJOT 2019-05-31
  Spotykając na drogach i na zlotach pojazdów tunigowanych atrakcyjnie ozdobione pojazdy ciężarowe, z artystycznym malowaniem, zastanawiamy się niekiedy, jak takie arcydzieła powstają? Idąc tym tropem dotarliśmy do olsztyńskiej firmy ERJOT Robert Radzikowski, gdzie tuningowane plandeki i naklejki wychodzą spod ręki grafika i… z drukarki.
  Czytaj całość