Samochody dostawcze

Kategoria
Cena
Rok produkcji 1
Kraj

Samochody dostawcze

Posiadanie własnego samochodu dostawczego ułatwia prowadzenie firmy w wielu gałęziach gospodarki. Niestety, zakup tego rodzaju pojazdu często jest poza naszym zasięgiem. Nie da się ukryć, że nowe auta dostawcze kosztują sporo, a korzystanie z kredytów, leasingów czy innych form finansowania nie dla każdego przedsiębiorcy jest możliwe.

Na szczęście, istnieje rozwiązanie tego problemu.Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zakup poleasingowych samochodów dostawczych. To spora oszczędność pieniędzy, bez konieczności rezygnowania z komfortu i bezpieczeństwa kierowców. Używane samochody dostawcze mają bowiem po kilka lat, dzięki czemu mogą służyć twojej firmie jeszcze przez długi czas.

Kupuj samochody dostawcze używane i poleasingowe

Zastanawiasz się nad zakupem dostawczego samochodu poleasingowego? W takim razie dobrze trafiłeś. Nasz serwis to miejsce, w którym znajdziesz ogłoszenia firm i osób prywatnych chcących sprzedać używane i poleasingowe samochody dostawcze. Ich mnogość w połączeniu z intuicyjną wyszukiwarką, którą stworzyliśmy, sprawia, że znalezienie idealnego pojazdu nie musi być trudne.

Zakup dostawczych samochodów poleasingowych i używanych to rozwiązanie, które jest w pełni bezpieczne. Samochody te to zaledwie kilkuletnie pojazdy, które wciąż są w pełni sprawne i mają przed sobą jeszcze wiele tysięcy kilometrów do przejechania. Co więcej, decydując się na ich zakup, możesz zaoszczędzić naprawdę duże kwoty, co jak wiadomo jest zaletą nie do przecenienia.

Dlaczego warto kupować dostawcze używane na Truck.pl?

To bardzo proste - jest to szybkie, wygodne i tanie. Nasz serwis to ogłoszenia z terenu całego kraju - możesz więc mieć pewność, że znajdziesz samochód dostawczy poleasingowy lub używany w swojej okolicy. Nie brakuje również ogłoszeń dotyczących nowych pojazdów, dzięki czemu każdy z naszych użytkowników może znaleźć auto dostawcze dopasowane do jego potrzeb i oczekiwań.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 1

Nissan NT 400

Cena 73 421 PLN 16 350 EUR
2016 Belgia
 
 • Outsourcing odpowiedzią na nowe wyzwania Outsourcing odpowiedzią na nowe wyzwania Interesująca oferta LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE 2014-01-10
  "LEMARPOL-WÓZKI WIDŁOWE" Sp. z o.o. to rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem, istniejąca na rynku od 1994 r. Obecnie "LEMARPOL" to czołowy importer japońskich wózków widłowych takich marek jak: TOYOTA, KOMATSU, NISSAN, MITSUBISHI i in.
  Czytaj całość
 • Jak odrabiamy straty Jak odrabiamy straty Wzrosty i spadki na rynku wózków widłowych 2013-02-15
  Rok 2012 był okresem spadku sprzedaży wózków widłowych w Polsce. W Urzędzie Dozoru Technicznego zarejestrowano 13.596 takich pojazdów, podczas gdy w roku 2011 - 15.508 (spadek o ok. 12 proc.) - poinformował nas Andrzej Szymkiewicz z portalu log4.pl. Jednak są firmy, które odnotowały wzrost sprzedaży.
  Czytaj całość
 • Powrót koniunktury na wózki widłowe Powrót koniunktury na wózki widłowe Ekologiczy Nissan i nie tylko 2011-01-28
  Producenci i dystrybutorzy wózków widłowych, nowych i używanych, zgodnie twierdzą, że ostatnich kilka miesięcy można uznać za okres zdecydowanej poprawy koniunktury na rynku. Nowym trendem na rynku są wózki ekologiczne. Polsad promuje w tym zakresie widlaki Nissan Forklift napędzane gazem. Najlepiej spośród oferowanych modeli tej marki sprzedają się wózki widłowe serii DX 1,5T LPG, gdyż posiadają uniwersalny napęd, umożliwiający jazdę zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Wózki te charakteryzują się zwartą budową i optymalnymi wymiarami zewnętrznymi a ich udźwig jest wystarczający w większości działalności (np. do transportu produktów spożywczych, tworzywa sztucznego itp.). Dzięki uniwersalnemu napędowi sprzedają się lepiej niż diesle.
  Czytaj całość