Wózki widłowe

Kategoria
Cena
Rok produkcji 31
Kraj
Udźwig

Wózki widłowe

Wózek widłowy używany może być w naprawdę wielu miejscach - czy to w zamkniętych pomieszczeniach czy też na sporych przestrzeniach magazynowych ulokowanych na zewnątrz. Jeżeli kupujesz wózek widłowy, to zdecydowanie warto rozważyć zakup maszyny z drugiej ręki - takie rozwiązanie ma naprawdę sporo zalet.

Szeroki zakres udźwigu oraz spory wybór różnych systemów zasilania - wszystko to znacznie ułatwia wybór idealnego wózka widłowego dla Twojej firmy. Zobacz ogłoszenia o sprzedaży widlaków na naszym portalu i znajdź najlepszą propozycję dla siebie. Przeglądaj wśród setek ofert sprzedaży z całej Polski oraz Europy.

Kupuj wózki widłowe używane

Używane widlaki to znacznie lepsza inwestycja niż nowe. Po pierwsze dlatego, że ich ceny są o wiele niższe niż w przypadku wózków widłowych prosto z fabryki. Kupując wózek widłowy z rynku wtórnego nie musisz również przepłacać za jego naprawy w autoryzowanym serwisie, ryzykując utratą gwarancji w przypadku niespełnienia tego warunku.

I jeszcze jedno. Używany wózek widłowy ma za sobą już największą utratę wartości. Dzięki temu, nie tylko Ty kupujesz go znacznie taniej, ale również nie ryzykujesz aż takich strat przy okazji późniejszej jego sprzedaży. A gdy kupisz widlak prosto od producenta, to musisz liczyć się z tym, że dosyć szybko straci on na wartości w stosunku do kwoty zakupu.

Dlaczego warto kupować wózki widłowe na Truck.pl?

Portal truck.pl to internetowa giełda maszyn przemysłowych oraz pojazdów ciężarowych. U nas znajdziesz ogromny wybór propozycji używanych wózków widłowych z całej Polski oraz Europy. W kilkanaście sekund znajdziesz tutaj najciekawsze propozycje - wystarczy jedynie ustalić parametry, a po chwili pojawią się najlepsze ogłoszenia.

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 31

Linde H25D

Cena 43 550 PLN
2006 Słowenia
 

Linde H30D

Cena 44 404 PLN
2005 Słowenia
 

Yale GDP30VX

Cena 40 988 PLN
2008 Słowenia
 

Linde H18T

Cena 42 269 PLN
2012 Słowenia
 

Clark CDP 25

Cena 27 325 PLN
1997 Słowenia
 

Still RX70-16T

Cena 39 707 PLN
2011 Słowenia
 
 • CO2? On tego nie zna! CO2? On tego nie zna! Polskie przemysłowe pojazdy elektryczne 2016-06-24
  Firma BARTESKO jest czołowym producentem pojazdów elektrycznych i zabudów wózków widłowych. O wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych produktów przekonały się już tysiące zadowolonych klientów w kraju i za granicą.
  Czytaj całość
 • HYUNDAI – dalekowschodnia innowacyjność HYUNDAI – dalekowschodnia innowacyjność Wózki widłowe serii 9 2016-06-03
  Pierwsze skojarzenia ze słowem HYUNDAI są w naszym kraju jednoznaczne – samochody. Kiedyś traktowane z przymrużeniem oka, dziś obiekt pożądania wielu użytkowników dróg. Niewielu jednak wie, że obszary działalności koncernu HYUNDAI są dużo szersze i obejmują również rynek wózków widłowych. Podobnie jak samochody, wózki widłowe postrzegane były jeszcze do niedawna, jako maszyny nie do końca spełniające oczekiwania użytkowników, dziś dzięki nowej serii 9 potrafią zaskoczyć najbardziej wymagających klientów.
  Czytaj całość
 • Rozwojowa oferta Lemarpolu Rozwojowa oferta Lemarpolu Promocja na nowe wózki MANITOU 500+ 2016-05-13
  Jako jedyna firma w Polsce, Lemarpol w bieżącej ofercie posiada ponad 350 sztuk podnośników, co ułatwia zrealizowanie w krótkim czasie każdego, nawet nietypowego zamówienia.
  Czytaj całość