Inne

Ważność tego ogłoszenia już wygasła lub płatność za to ogłoszenie jeszcze nie wpłynęła.
Cena:
  • 40 200 PLN do negocjacji +VAT
Opis dodatkowy
Europejski Fundusz Leasingowy S.A - Centrum Sprzedaży Poleasingowej aktualnie w sprzedaży posiada
MERCEDES - BENZ C 250 CGI COUPE AUTOMAT 2013r
arka, Model, Wersja wyposażenia: MERCEDES - BENZ C 250 CGI COUPE AUTOMAT Rodzaj pojazdu: OSOBOWY
Rok produkcji: 2013 Liczba miejsc: 4
Rodzaj paliwa: Benzyna Typ nadwozia: Coupe
Przebieg odczytany: 107043km VIN: WDDGJ4HB9DF956921
Kolor: BIAŁY Nr rejestracyjny: WP0966L
Kolor metallic: Tak Data pierwszej rejestracji w kraju: 2015-01-12
Silnik: 1796ccm (Moc 277KM) Data pierwszej rejestracji za granicą: 2013-01-01
Skrzynia biegów: Automatyczna Data następnego badania technicznego: 2022-06-16
Liczba drzwi: 2 Przebieg szacowany: -

Informacje dodatkowe
Silnik:

Układ smarowania - poziom oleju na wskaźniku kontrolnym – powyżej min. Poziom cieczy w zbiorniku wyrównawczym układu chłodzenia – powyżej min. Rozruch oraz praca silnika w warunkach parkingowych w normie. Komora silnika zabrudzona eksploatacyjnie. Zaleca się sprawdzenie pracy silnika w warunkach drogowych. Aktywny komunikat "przegląd A2 wymagany od 600 dni".

Podwozie:

Działanie układu hamulcowego i kierowniczego w warunkach parkingowych w normie. Tarcze oraz klocki hamulcowe przednie kwalifikują się do wymiany. Układ wydechowy – pokryty korozją. Zaleca się sprawdzenie układów podwozia pojazdu w warunkach drogowych. Uszkodzone przednie nadkola.

Nadwozie:

Barwa nadwozia – szara z efektem metalicznym. Zderzak przedni – zagięcia po stronie lewej, oberwany po stronie lewej, zarysowania na poszyciu zewnętrznym. W zderzaku przednim nie stwierdzono spryskiwaczy reflektorów. Szyba czołowa – drobne odpryski na powierzchni zewnętrznej. Pokrywa komory silnika – drobne zarysowania i odpryski powłoki lakierowej. Błotnik prawy – drobne zarysowania. Drzwi prawe – zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Poszycie tylne boku prawego – drobne zarysowania. Zderzak tylny – zagięcie o średnicy ok 15mm po stronie prawej z ubytkiem lakieru, drobne zarysowania. Pokrywa komory bagażnika – drobne zarysowania. Ubytki lakieru na tylnym spoilerze. Poszycie tylne boku lewego – zagięcie punktowe, drobne zarysowania. Drzwi lewe – ubytki lakieru w części tylnej, drobne zarysowania. Błotnik lewy – drobne zarysowania. Dach – drobne zarysowania. Odcień powłoki lakierowej pokrywy komory silnika i zderzaka przedniego różni się od pozostałych elementów nadwozia. Powiększona grubość powłoki lakierowej pokrywy komory silnika: do 380um, słupka lewego przedniego: do 361um, słupka prawego przedniego: do 284um, drzwi lewych: do 220um, błotnika lewego: do 560um. Zmierzona grubość powłoki lakierowej pozostałych zewnętrznych metalowych elementów nadwozia: do 160µm.

Układ przeniesienia napędu:

Skrzynia biegów – automatyczna. Stwierdzono szarpnięcia podczas przełączania skrzyni biegów w zakres R i D. Napęd na oś tylną. Zaleca się sprawdzenie układów przeniesienia napędu w warunkach warsztatowych i wykonanie przeglądu. Obręcze kół ze stopów lekkich - 4 sztuki z logo AMG, porysowane. Obręcz koła zapasoweg

UWAGA!
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66,§ 1. Kodeksu Cywilnego.
Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
Prowadzimy sprzedaż w systemie aukcyjnym wyłącznie dla Firm

Sprzedaż w formie Aukcji Internetowej dla FIRM
Tel 603630140 / 693403944