Naczepy

Kategoria
Cena
Rok produkcji 4
Kraj
Informacje dodatkowe

Naczepa firanka

Naczepa firanka to chyba jeden z najbardziej uniwersalnych typów naczep. Jego konstrukcja pozwala na ładowanie nie tylko z boku, ale również z tyłu oraz z przodu. Znacznie przyspiesza to załadunek oraz pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni wewnątrz pojazdu. Z tego powodu, naczepy firanki są tak popularne.

Planujesz zakup naczepy firanki dla swojej firmy? A gdyby tak wybrać używany model? Jest znacznie tańszy od fabrycznie nowych propozycji, a przy tym zapewnia identyczną funkcjonalność. Sprawdź oferty naczep typu firanka na sprzedaż. Na naszym portalu znajdziesz szeroki wybór takich pojazdów w różnych klasach cenowych.

Używane naczepy firanki

Ogromny wybór naczep typu firanka na sprzedaż w jednym miejscu. Różne roczniki i parametry do wyboru. Mamy naczepy firanki w każdym budżecie. Teraz łatwo możesz przeglądać oferty - wystarczy ustawić ich podstawowe dane, jak choćby rocznik, dodatkowe wyposażenie czy też budżet, jaki chcesz przeznaczyć na zakup.

Na naszym portalu ogłaszają się profesjonaliści z całej Polski - nie ma tu przypadkowych handlarzy! Współpracujemy z wiodącymi firmami z branży. Dzięki temu, zyskujesz pewność, że oferty są rzeczywiście warte Twojej uwagi. Do każdego ogłoszenia dodajemy dane kontaktowe. Łatwo umówisz się ze sprzedawcą na oględziny czy dopytasz o dodatkowe szczegóły oferty.

Naczepy firanki na sprzedaż

Portal truck.pl to jedna z największych polskich stron z ogłoszeniami profesjonalistów z branży handlu pojazdami użytkowymi. Setki propozycji pojazdów na sprzedaż - znajdziesz u nas naczepy ładowane z boku, od góry i z tyłu. Zobacz ofertę sprzedawców na portalu truck.pl i wyszukaj naczepy dla swojej firmy.

WALTER LEASING Gmbh

WALTER LEASING Gmbh

Wiener Neudorf, Austria
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 4

KRONE Firanka Profi Liner.

Cena 41 987 PLN 9 350 EUR
2012 Austria