Przyczepy i kontenery

Kategoria
Cena
Rok produkcji 12
Kraj

Kontenery

Kontenery to jedno z najbardziej praktycznych i wszechstronnych rozwiązań w zakresie przewozu towarów. Nic więc dziwnego, że wykorzystują je firmy transportowe w całym kraju, niezależnie od rodzaju ładunków, które przewożą. Niestety zakup nowego kontenera dla wielu przedsiębiorców jest poważnym wydatkiem, ponieważ nie należą one do najtańszych.

Na szczęście, istnieje rozwiązanie, dzięki któremu możesz rozbudować flotę swojej firmy, a jednocześnie zaoszczędzić. Jest nim zakup używanych kontenerów. Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedni? To bardzo proste - wystarczy, że przejrzysz oferty i ogłoszenia, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Używane kontenery na sprzedaż

Czy zakup używanych kontenerów to dobry pomysł? Jak najbardziej. Ich cena potrafi być bowiem od kilku do nawet kilkudziesięciu procent niższa, niż nowych kontenerów. Co więcej, spora część z nich jest w naprawdę dobrym stanie, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć twojej firmie jeszcze przez wiele długich lat. 

Tym bardziej, że decydując się na zakup używanego kontenera z ogłoszeń umieszczonych na naszej stronie możesz mieć pewność, że kupujesz to co sprawdzone i pewne. Nasze ogłoszenia posiadają bowiem dokładne opisy oraz fotografie, które pozwalają się upewnić jaki naprawdę jest stan techniczny danego kontenera.

Kontenery izotermy i chłodnie

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży kontenerów dostępne na naszej stronie nie dotyczą tylko standardowych rozwiązań do przewozu ładunków nie wymagających specjalnych warunków. Znajdziesz bowiem też bardziej specjalistyczne rozwiązania, takie jak kontenery izotermy oraz chłodnie w bardzo dobrych, przystępnych cenach. Przekonaj się o tym już dziś!

GUAINVILLE INTERNATIONAL

GUAINVILLE INTERNATIONAL

LIMAY, Francja
Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 12