Przyczepy i kontenery

Kategoria
Cena
Rok produkcji 42
Kraj

Kontenery

Kontenery to jedno z najbardziej praktycznych i wszechstronnych rozwiązań w zakresie przewozu towarów. Nic więc dziwnego, że wykorzystują je firmy transportowe w całym kraju, niezależnie od rodzaju ładunków, które przewożą. Niestety zakup nowego kontenera dla wielu przedsiębiorców jest poważnym wydatkiem, ponieważ nie należą one do najtańszych.

Na szczęście, istnieje rozwiązanie, dzięki któremu możesz rozbudować flotę swojej firmy, a jednocześnie zaoszczędzić. Jest nim zakup używanych kontenerów. Zastanawiasz się jak znaleźć odpowiedni? To bardzo proste - wystarczy, że przejrzysz oferty i ogłoszenia, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Używane kontenery na sprzedaż

Czy zakup używanych kontenerów to dobry pomysł? Jak najbardziej. Ich cena potrafi być bowiem od kilku do nawet kilkudziesięciu procent niższa, niż nowych kontenerów. Co więcej, spora część z nich jest w naprawdę dobrym stanie, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć twojej firmie jeszcze przez wiele długich lat. 

Tym bardziej, że decydując się na zakup używanego kontenera z ogłoszeń umieszczonych na naszej stronie możesz mieć pewność, że kupujesz to co sprawdzone i pewne. Nasze ogłoszenia posiadają bowiem dokładne opisy oraz fotografie, które pozwalają się upewnić jaki naprawdę jest stan techniczny danego kontenera.

Kontenery izotermy i chłodnie

Ogłoszenia dotyczące sprzedaży kontenerów dostępne na naszej stronie nie dotyczą tylko standardowych rozwiązań do przewozu ładunków nie wymagających specjalnych warunków. Znajdziesz bowiem też bardziej specjalistyczne rozwiązania, takie jak kontenery izotermy oraz chłodnie w bardzo dobrych, przystępnych cenach. Przekonaj się o tym już dziś!

Sortuj po:
Waluta:
Wynik wyszukiwania: 42
 • Nielegalne przewozy kabotażowe zmorą na polskich drogach Nielegalne przewozy kabotażowe zmorą na polskich drogach Główny inspektor transportu drogowego w PSPD 2024-04-09
  W piątek 5 kwietnia PSPD odwiedził Główny Inspektor Transportu Drogowego Artur Czapiewski, aby spotkać się z delegacją przewoźników kontenerowych. Transportowcy przedstawili problem nielegalnych przewozów kabotażowych,
  Czytaj całość
 • Kontenery jak firanki Kontenery jak firanki PTM proponuje nowe naczepy Moeyersons iSLIDE 2015-04-17
  Firma PTM POLSKA, autoryzowany dystrybutor pojazdów marek Moeyersons, Stas, Hüffermann w Polsce zaprezentowała nowy model naczepy Moeyersons o nazwie iSLIDE. Jest to izolowany pojazd z czterema suwanymi drzwiami po każdej stronie.
  Czytaj całość
 • Kontenery jej nie straszne Kontenery jej nie straszne Scania P230 DB4x2HNA, hakowce 2010-08-13
  Pojazdy i urządzenia specjalne wyprodukowane przez firmę Scania cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. My przyglądamy się bliżej jednemu z hakowców wyprodukowanych przez szwedzki koncern.
  Czytaj całość