NAJLEPSZE STOISKO ZLOTU
1 miejsce ENA TRUCK
MASTER MINI TRUCK
1 miejsce VOLVO FH JAKUB SŁOTA
DAF ZLOTU
Najładniejszy DAF zlotu
– nr 2 – DAF ALIEN TOM-TECH
Najlepiej oświetlony DAF zlotu
– nr 289 – DAF X-MEN – GOSPED
Najsympatyczniejszy team DAF
– NIKA TRANS
IVECO ZLOTU
Pojazd nr 52 IVECO Ivan Pomoc Drogowa Tytan
MAN ZLOTU
MAN Morawiec
MERCEDES ZLOTU
Pojazd nr 77 Mercedes Actros,
firma MAGPOL
RENAULT ZLOTU
Pojazd nr 170, Renault Magnum,
firma POL-MARK
SCANIA ZLOTU
Pojazd nr 118 Scania Czterej Pancerni
i pies, firma MATRAS
VOLVO ZLOTU
Pojazd nr 30, Volvo Minionki rozrabiają, firma EMTIR
NAJWIĘKSZA FLOTA
Tiger Energy Team II
NAJWIĘKSZY DYSTANS
Pojazd nr 518, Citroen Relay LKD Service LTD (HAVANT, GB 1556 KM)
NAGRODA PREZESA RADIA OPOLE
/PRIZE OF RADIO OPOLE
Pojazd nr 16, DAF Bunga bunga,
firma JADAR
NAGRODA GŁÓWNEGO INSPEKTORA TRANSPORTU DOROGOWEGO
Pojazd nr 83, Scania R620,
firma TIMO MUCKE
NAGRODA KOMENDY GŁÓWNEJ POLICJI
Pojazd nr 76, Mercedes Actros,
firma MAGPOL
NAGRODA KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W OPOLU
Pojazd nr 21, Scania Shogun,
firma TEDI-TRANS
NAGRODA KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W OPOLU
Pojazd nr 19, Scania R620,
MATTHIAS STRAUBE
NAGRODA DZIENNIKARZY
Pojazd nr 323, Scania R450,
firma POPŁAWSKI (5608)
PROMOTOR ZLOTU
NILS WALDAU
NAJLEPSZE PRZEBRANIE
TOM-TECH
WYRÓŻNIENIE ZA FANTAZJĘ
Pojazd nr 748, MAN Gdzie jest Nemo,
firma CHEŁMIŃSKI
Pojazd nr 50, Trabant Złomek,
firma TOM-TECH
FAWORYT DZIECI
Pojazd nr 188,
Scania Czterej Pancerni i pies,
firma MATRAS
NAJŁADNIEJSZY WÓZ STRAŻACKI
Pojazd nr 539, Mercedes OSP Główczyce
NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI
DO 7,5 TONY
Pojazd nr 540 Ford F-1, ACANA
NAJLEPSZY POJAZD AMERYKAŃSKI POWYŻEJ 7,5 TONY
Pojazd nr 56 Kenworth W900L
Firma ŁĄCZYŃSKI
NAJLEPSZA POMOC DROGOWA
Pojazd nr 380 Scania P410
firma LECHMOT
NAJLEPIEJ OKLEJONY MASTER TRUCK
Pojazd nr 456, Volvo Cebulka,
firma CEBULA TRANSPORT
NAJLEPSZE NAGŁOŚNIENIE
Pojazd nr 295, Volvo Krecik,
firma SAM II
MASTER TRUCK INTERNETU
Pojazd nr 330 Volvo FH500
firma WICHOT TRANSPORT
MISTRZOWIE TUNINGU
– TUNING CHAMPIONS
KK GARAGE
NAŁADNIEJSZY OLDTIMER ZLOTU
1 miejsce pojazd nr 58, Jelcz C317,
firma EPO-TRANS
MASTER TRUCK MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
1 miejsce pojazd nr 32, Freightliner,
BARTEK SOŁTYS
MASTER TRUCK NAJLEPSZY WYDECH
1 miejsce pojazd nr 192, Scania 143,
firma SN-TRUCKSTYLING
NAGRODA OD TELEWIZJI MOTOWIZJA
Pojazd nr 13, DAF VIKING,
firma TOM-TECH
NAGRODA OD TELEWIZJI TELE 5
Pojazd nr 3, DAF VADER,
FIRMA TOM-TECH
NAGRODA OD TELEWIZJI NTL
Pojazd nr 106, INTERNATIONAL,
firma ICS RZEPA
NAGRODA OD TELEWIZJI
ADVENTURE HD
Pojazd nr 14, Scania DARK SPIRIT,
firma PARS
NAGRODA OD TELEWIZJI TVR
Pojazd nr 44, DAF EGIPT,
firma ŁUKASZ
NAGRODA OD PROGRAMU NA OSI
Pojazd nr 41, Scania LETTI,
firma BACA
CIĘŻARÓWKA PUBLICZNOŚCI
1 miejsce pojazd nr 118,
Scania CZTEREJ PANCERNI,
firma MATRAS
MASTER TRUCK
1 miejsce pojazd nr 289,
DAF X-MEN, GOSPED